PRZECZYTAJ TEKST DO KOŃCA. TO INSTRUKCJA OBSŁUGI 🙂
Przygotowanie do Świąt Wielkanocnych w Parafii św. Klemensa w Głogowie. Proboszcz o. Łukasz Wójcik CSsR zachęca do subskrybowania naszego kanału.
CEL – TRANSMISJA ONLINE.
Kanał musi subskrybować ponad 1000 osób, wówczas przeprowadzimy transmisję online z uroczystości w kościele pw. św. Klemensa Hofbauera w Głogowie, które ze względu na panującą sytuację w kraju, będą odbywać się bez Wiernych. Jedyną możliwością jest skorzystanie z transmisji online za pośrednictwem Youtuba.
POTRZEBUJEMY DO PIĄTKU MINIMUM 1000 SUBSKRYBCJI. ALE JAK BĘDZIE 10 TYS. TO TYM LEPIEJ. PAMIĘTAJ KANAŁ MOGĄ SUBSKRYBOWAĆ TYLKO OSOBY, KTÓRE MAJĄ KONTO MAILOWE NA GMAILU.
1. Jeśli nie masz konta mailowego na gmailu, to załóż (masz konto to zrób to co napisaliśmy poniżej od punktu 3.).
2. Założenie konta trwa chwilę.
3. Kiedy założysz konto na gmailu, wchodzisz zalogowany na Youtuba.
4 . Wpisujesz w wyszukiwarkę Katolickie Stowarzyszenie pojawia się obok na czerwonym tle „subskrybuj”.
5. Klikasz w czerwony pasek i kanał Katolickiego Stowarzyszenia zasubskrybowałeś.
6. Wejdź w kanał i obejrzyj kilka filmów DO KOŃCA i koniecznie polub!!
7. Wyślij wpierw znajomym, którzy już mają konto na gmailu prośbę o subskrybowanie kanału.
8. Poproś znajomych, którzy nie mają konta na gmailu, o założenie maila.
9. Prześlij im opis, który przeczytałeś na maila z prośbą o subskrybowanie kanału.
10. Masz konto na Facebooku, udostępnij nasz film z Youtuba u siebie i prześlij komunikatorem znajomym, udostępnij na grupach w których Jesteś.
11. Masz konto na Twitterze, udostępnij film. DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE, DZIĘKI TOBIE, PARAFIANIE I NIE TYLKO, BĘDĄ MOGLI UCZESTNICZYĆ W UROCZYSTOŚCIACH, KTÓRE PRZYGOTUJĄ NASI OJCOWIE REDEMPTORYŚCI Z PARAFII PW. ŚW. KLEMENSA HOFBAUERA W GŁOGOWIE.

Będziemy również korzystać z transmisji za pośrednictwem Facebooka, ale jest to serwis zamknięty. Tylko osoby posiadające konto mogą korzystać z transmisji online. Youtube daje szersze możliwości w tym zakresie, nie wymaga posiadania konta by uczestniczyć w transmisji online. Jest również korzystniejszy pod względem technicznym. #Głogów #KatolickieStowarzyszenie #proboszczŁukaszWójcik