Imię (wymagane)

Treść intencji

przepisz kod antyspamowy
captcha

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

 

Intencja:
Proszę o modlitwę za mojego umierającego brata Ryszarda o Miłosierdzie Boże i potrzebne łaski. Bóg zapłać.
Siostra

Intencja:
Jeśli taka jest wola Pana, proszę o nawrócenie i uzdrowienie duchowe Clemensa oraz szczególną opiekę Matki Bożej i Świętych, zwłaszcza św. Klemensa!
Dziękuję za dotychczasową poprawę.

Bóg zapłać!
Agata

Intencja:
W pokorze serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Janiny ( która wróciła ze szpitala i czeka na wyniki badań ) Jana i Grażyny z licznych chorób i dolegliwości. O Boże błogosławieństwo , napisanie zaległej pracy dyplomowej przez Grażynę ,uzdrowienie i siłę do życia dla wszystkich .
Bóg zapłać prosi Grażyna

Intencja:
Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski.
Proszę o modlitwę błagalna,w Bogu wiadomej intencji.
Proszę o błagalna,o ochronę przed złem widzialnym i niewidzialnym.
Bóg zapłać.
Sylwia

Intencja:
Błagam o modlitwę o cud uratowania mojego małżeństwa z Marzeną które po ludzku już umarło. O uwolnienie mojej żony od kochanka i od wszelkich związań demonicznych i o dochowanie przysięgi małżeńskiej.
Radek

Intencja:
Proszę cię Jezu o nawrócenie, o zdrowie duszy i ciała dla Daniela, przez wstawiennictwo twojej Matki, Maryi.Proszę cię Boże aby zdał egzaminy do USA i mógł powrócić do domu.

Boże, dziękuję z całego serca za wszelkie łaski, za każdy zdany egzamin przez Daniela.

Bóg zapłać całej wspólnocie za dar serca – modlitwę.
Chwała Chrystusowi i Maryi.

Daniel ma 23 lata i przygotowuje się do egzaminów do USA. Studiuje medycynę w Polsce. Nie może spać, ma depresję, natrętne myśli, których nie może kontrolować. Nie może nigdzie znaleźć spokoju.
Daniel

Intencja:
Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen

Panie Boże – obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!

Bóg zapłać wszystkim

Grzegorz

Intencja:
Proszę o miłosierdzie Boże i Ducha Świętego, w Bogu wiadomej ważnej dla mnie intencji. Proszę też o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji przebaczenia moich grzechów oraz dziękczynienia za wszelkie Łaski. Proszę również o wstawiennictwo Maryi w intencji uwolnienia od zła, przekleństw i wszystkich więzów, które niszczą Ducha we mnie. Proszę o siłę udźwignięcia tego, z czym się borykam, o pokorę, ufność, piękną spowiedź i pokutę, czyste serce i pojednanie z Panem Bogiem, życie które będzie dziękczynieniem. Proszę w intencji dla mnie oraz w intencji odpuszczenia grzechów Łukaszowi o zesłanie Ducha Św. i przebaczenia jemu grzechów. Dziękuję.
Dagmara

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia, pracy dla wszystkich oraz dla Maćka (o zdaną maturę i dobre studia), Hanny ,Damiana (żeby utrzymał pracę którą znalazł i ułożył sobie szczęśliwie życie z dobrą dziewczyną), Grażyny (szczęśliwą operację tętniaka mózgu i żeby nie straciła pracy), Andrzeja(żeby się nawrócił do Boga). Za rodzinną i szczęśliwą Wigilię i święta.
Jezu ufam Tobie.
Grażyna

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety bo wystąpiły komplikacje podczas zabiegu.
Dorota

Intencja:
proszę o modlitwę o powrót do zdrowia moich rodziców Jadwigi i Jana
Ranata

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety bo wystąpiły komplikacje podczas zabiegu.
Dorota

Intencja:
Pokornie proszę o wsparcie modlitewne i pomoc w rozeznaniu Woli Bożej, mojego powołania oraz kierunku, w którym powinienem podążać. Moje poprzednie rozeznanie okazało się wynikiem najprawdopodobniej iluzji i nieuporządkowania wewnętrznego i obecnie nie wiem co robić.
Grzegorz

Intencja:
Proszę o modlitwę za mnie i moje rodzeństwo oraz nasze rodziny o potrzebne łaski, by żyć w zdrowiu, szczęściu, trzeźwości, miłości i w Bożym błogosławieństwie i w opiece Maryi.
Zofia

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji zmarłego Ryszarda,Bogdana, oraz ich rodziców. Niech Pan Bóg wybaczy wszystkie przewinienia i obdarzy pokojem wiecznym amen. Bóg zapłać.
Krewni

Intencja:
Boże Kochany proszę o znalezienie stałej, o dobrych zarobkach, spokojnej z dobrymi ludźmi pracy dla Damianka zdrowie dla niego oraz o ułożenie życia osobistego oraz o utrzymanie pracy dla mnie, szczęśliwą operację. Dla całej rodziny zdrowie, pracę i dobre relacje.
Grażyna

Intencja:
Proszę o znalezienie pomocnej dłoni w problemach finansowych rodziny Stanisława oraz o łaskę opamiętania i nawrócenia dla Adama,Pawła i Joanny,za chorych na nerwicę natręctw Dawida i Michała,o straż Aniołów w rodzinie Sabiny.
Sabina

Intencja:
O ochronę duszy!
Ewa

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji bliskich zmarłych Antoniego ,Wandę, Witolda, Zbyszka oraz rodziców Danutę i Jana o łaski Miłosierdzia Bożego i życia wiecznego w pokoju i szczęściu wiecznym amen. Bóg zapłać za modlitwy.
Zosia

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojej zm.mamy Danuty o łaski miłosierdzia Bożego ,życia i szczęścia wiecznego . Bóg zapłać.
Córka

Intencja:
Proszę o modlitwę za mnie o dar modlitwy i wiary. Bóg zapłać.
Zofia

Intencja:
Proszę o modlitwę w tej intencji: o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.
Marta

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia dla syna Dariusza.
Mama

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z bólów i gorączki , o prowadzenie w leczeniu i poukładanie spraw w pracy. O nawrócenie i uzdrowienie rodziców założenie rodziny i uwolnienie od agresywnych i przeklinający sąsiadów.Bóg zapłać.
prosi Grażyna

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji opieki Matki Bożej nad Krzysztofem i łaski nawrócenia w jego życiu.Bóg zapłać
Ula

Intencja:
Szczęść Boże
proszę o modlitwę w intencji uleczenia mojej samotności, o znalezienie towarzysza życiowego, który udoskonali moje życie swoją obecnością, uleczenie moich zranień i złych mechanizmów postępowania, które oddalają mnie od odnalezienia życiowego towarzysza, zabranie ode mnie przeszkód oddalających mnie od dobra, jakie wyznaczył mi nasz Pan.
Bóg zapłać
Patrycja

Intencja:
Bardzo proszę o łaskę żywej wiary (nawrócenia), miłości i czyste serce dla mojej dziewczyny i dla mnie. Niechaj Pan Bóg realizuje swoją wolę w naszej relacji.
Karol

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji naszego zmarłego brata Zbigniewa o łaski miłosierdzia Bożego, przebaczenia ziemskich grzechów i radość życia wiecznego amen.Bóg zapłać za modlitwy.
Siostra

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Zdzisława o łaski nawrócenia, uzdrowienia duchowego, przebaczenia dawnych grzechów, uwolnienia od wszelkiego złego z prośbą o Boże błogosławieństwo i przewodnictwo Matki Przenajświętszej i Pana Jezusa. Bóg zapłać za modlitwy.
Żona

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna,o miłosierdzie Boże,w dwóch bardzo ważnych sprawach. To są zdania o podobnych albo takich samych treściach ale w dwóch różnych intencjach. Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna, o miłosierdzie Boże,w Bogu wiadomej dla mnie intencji​. Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna, o miłosierdzie Boże,w Bogu wiadomej intencji dla pewnego Ojca duchownego.
Bóg zapłać.Sylwia.

Intencja:
Proszę o modlitwę i uzdrowienie w łasce Bożej dla Madzi i jej nie narodzonego synka Marcelka. Ciąża jest zagrożona to dopiero 22 tydzień, a stwierdzono małowodzie. Módlmy się o szczęśliwe rozwiązanie.
Edyta

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna, o miłosierdzie Boże w dwóch różnych intencjach.Choć treści są podobne albo takie same.
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna, o miłosierdzie Boże,w Bogu wiadomej dla mnie intencji​. Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna, o miłosierdzie Boże,w Bogu wiadomej intencji dla pewnego Ojca duchownego.
Bóg zapłać.Sylwia.

Intencja:
Proszę o dołączenie się do modlitwy w intencji ratowania mojego małżeństwa, oraz za męża aby Duch święty oświecał go w podejmowaniu ważnych decyzji
Ula

Intencja:
Proszę o Miłosierdzie Boże dla całej mojej rodziny o zdroje łask i błogosławieństw. Proszę o rozwiązanie mej dramatycznej sytuacji finansowej i abym pozbyła się długów i pozytywnie rozwiązały się moje sprawy sądowe dotyczące spłaty tych długów.
Prosi Maria.

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna, o miłosierdzie Boże,w Bogu wiadomej dla mnie intencji​. Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna, o miłosierdzie Boże,w Bogu wiadomej intencji dla pewnego Ojca duchownego.
Bóg zapłać.Sylwia.

Intencja:
Proszę o modlitwę o stałą pracę dla Mileny
Milena

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji przemiany umysłu i serca ukochanego Łukasza, o skruszenie i rozpalenie jego serca, o uzdrowienie naszej relacji, abyśmy mogli stworzyć prawdziwy związek. Bardzo proszę o modlitwę za nas.
Kasia

Intencja:
Proszę o modlitwę za naszą zmarłą babcię Wandę, o łaski miłosierdzia Bożego, przebaczenia, pokoju i szczęścia wiecznego. AMEN.
Wnuczka

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji daru poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Z ludzkiego punktu widzenia jest to prawie niemożliwe. Mam 31 lat, od roku staramy się z mężem o poczęcie dziecka. Niestety okazało się, że przechodzę przedwczesną menopauzę. Lekarze nie chcą mnie już leczyć, bo twierdzą że już nie ma sensu żadne leczenie. Jestem ostatni cykl na lekach. Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. To moja ostatnia deska ratunku. Wiem że dla Boga nie ma nic niemożliwego. Za każdą modlitwę dziękuję, Bóg zapłać
Małgorzata

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie, mojej mamy, rodziny oraz uwolnienia się od długów, poprawy sytuacji finansowej, zrealizowania powołania i osiągnięcia celów oraz za zmarłych z mojej rodziny
Marek

Intencja:
Szczęść Boże, kłania się Marta Palczewska z Koszalina, gorąco proszę o modlitwę w intencji znalezienia nowej pracy w Koszalinie, ponieważ po przepracowaniu 1 roku i 7 miesięcy chcieli dać mi wypowiedzenie i mnie zwolnić, teraz przebywam na zwolnieniu lekarskim. Psychiatra powiedział, że da mi jeszcze miesiąc zwolnienia. Firma zablokowała mi dostęp do poczty służbowej i zatrudniła od poniedziałku nową osobę na moje miejsce.
Przeprowadziłam się do Koszalina do chłopaka po śmierci taty w marcu 2017 r, firma już czekała na mnie z pracą, a teraz chcą mnie zwolnić. Nie chce się przeprowadzać do Szczecina, bo byłabym tam sama, tata nie żyje, mama w Niemczech lub w górach, a siostra za granicą. Dlatego za każdą modlitwę i westchnienie w mojej intencji składam najserdeczniejsze Bóg zapłać.
Marta

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna, o miłosierdzie Boże w mojej intencji.
Proszę o poukładanie moich spraw. Mam trudną sytuację w domu.
Chciałabym,aby albo tutaj nastąpiła jakaś przemiana albo,abym Ja stąd wyjechała.Jeśli chodzi o wyjazd,to są moje myśli i mój plan a nie mam pojęcia czy on się zrealizuje.
Proszę,żeby Bóg w swoim miłosierdziu wybrał dla mnie lepszą opcje. Bóg zapłać.
Sylwia

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Macieja o pomyślne zakończenie sprawy sądowej. O dobrego sędziego. Bóg zapłać
Justyna

Intencja:
Proszę o modlitwę za zmarłych z rodziny Filip, Bieś, Wiśniewski, Nowak o łaski miłosierdzia Bożego, pokoju i szczęścia wiecznego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im święci na wieki wieków amen
Maria Justyna

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Zbigniewa o łaski nawrócenia, uwolnienia od nałogów i wszelkich przekleństw oraz łaski uzdrowienia duchowego, rodzinnego, małżeńskiego i rodzicielskiego. Bóg zapłać
Zofia

Intencja:
Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby płuc męża
Agnieszka

Intencja:
Proszę Cię Matko Boża o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.
Michał

Intencja:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z choroby nowotworowej.
Dorota

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji zmarłych tragicznie Justyny i jej męża o łaski wybaczenia, pokoju i szczęścia wiecznego, a ich rodzinom łaski ukojenia bólu i oddania się Bogu.Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im święci na wieki wieków amen.
Krewni

Intencja:
O ocalenie i pomoc od Aniołów i Świętych!
Ewa

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna,o miłosierdzie Boże w bardzo ważnej Bogu wiadomej intencji.
Bóg zapłać.Sylwia.

Intencja:
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne laski Ali Agaty i ich rodzinom
Ala

Intencja:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie rodziców Jana i Danuty z choroby nowotworowej. Proszę o siłę dla nich.
Dorota

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Macieja o pomyślne zakończenie sprawy sądowej. Bóg zapłać.
Justyna

Intencja:
O trzeźwość dla Lesława
Krystyna

Intencja:
Proszę o dalszą modlitwę błagalno-dziękczynna,o miłosierdzie Boże w trudnej dla mnie sprawie.
Bóg zapłać.Sylwia.

Intencja:
W intencji przemiany i uzdrowienia mojego, mojego męża Sebastiana, naszego syna Dominika oraz kochanki Sebastiana Igi, o wypełnienie sie woli Bożej w naszych życiach i o prowadzenie Ducha Świętego dla całej czwórki.zakończenie związku mojego męża z kochanką oraz o nie dopuszczenie do rozwodu. Jak najszybszy powrót Sebastiana do domu do mnie i naszego syna. O uzdrowienie dla moich rodziców że wszelkich chorób w szczególności że śmiertelnej choroby mojego taty. Naprawę relacji pomiędzy wszystkimi w naszych rodzinach. Odrodzenie się małżeństw Agnieszki i Marcina, Patrycji i Ernesta, Łukasza i Magdy, Justyny i Norberta, Marzeny i Adama, Doroty i Przemka oraz wszystkich małżeństw z WTM Sychar. Sprzedaż działki abym mogła dokończyć remont mieszkania i kupić sprawne auto, które nie bd się psuło. A także opiekę i prowadzenie Ducha Świętego podczas pełnienia funkcji dyrektora szkoły abym się spełniła poukładane we mnie nadzieje. O Bożąa opiekę i ochronę mojego syna i synka mojego męża przed wszelkim złem. Dziękuję za dotychczasową opiekę i wszelkie  łaski
Kasia

Intencja:
Panie dziękuję za wszystko i proszę o łaskę zdrowia dla wnuczka Antosia, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy i z ludźmi i stał się normalnym i mądrym chłopcem. Panie Jezu dotknij Antosia tak jak dotknąłeś trędowatego i uczyń cud uzdrowienia go. Bóg zapłać.
Halina

Intencja:
Z całego serca zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej
Barbara

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno -dziękczynna,o miłosierdzie Boże
w Bogu wiadomej,bardzo ważnej dla mnie intencji.
Bóg zapłać.Sylwia.

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Anny, jej męża Marcina oraz jej zmarłą matkę o łaski wybaczenia wszystkich oszczerstw, kłamstw i przekleństw rzucanych na innych, szczególnie na moich bliskich i na mnie. Niech Pan Bóg im wybaczy, okaże swoje Miłosierdzie i uwolni od zła wszelkiego. Amen.
Przyjaciółka

Intencja:
Proszę o modlitwę za mnie, bym potrafiła prosić Pana Boga i otrzymywać, oraz bym potrafiła dziękować, nie tylko słowami ale także uczynkami i miłością .Proszę także o modlitwę dziękczynną za wszystkie otrzymane łaski przez Ręce Maryi ukochanej Mamy.
Zofia

Intencja:
P Jezu Maryjo za wstawienictwem aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych i osoby zmarle zawiklane w to zlo),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego . Dla syna o pamiec, dobre mysli pelna swiadomosc zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne zdanie poprawki
Ania

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno -dziękczynna,o miłosierdzie Boże
w Bogu wiadomej,bardzo ważnej dla mnie intencji.
Bóg zapłać.Sylwia.

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji pojednania Karoliny i Krzysztofa
Karolina

Intencja:
Proszę o modlitwę o moje uzdrowienie z bardzo ciezkiej choroby. Bardzo zły stan bardzo pilne!
Piotr

Intencja:
O łaskę życia dla mojej mamy Krystyny.Dla Boga w Trójcy Świętej jedynego nie ma nic niemożliwego. Dziś trafiła do szpitala z niedrożnością jelit. O światło Ducha Świętego dla leczących ja lekarzy
Henryk

Intencja:
Błagam o modlitwę za moją dziewczynę Martynę i nasze dziecko. Martyna jest ze mną w ciąży 7 tydzień. Jej rodzina bardzo religijna ( chodź fałszywie religijna) może próbować zabić nasze dziecko również Martyny rodzina mnie nie lub,i nie akceptuje. Martyna też nie chce tego dziecka denerwuje się ciągle żyje w stresie z tego wszystkiego. Błagam o gorącą miłość między mną i Martyną o ślub z nią i o to by dziecko urodziło się zdrowe oraz o zdrowie dla Martyny i uwolnienie się z rąk rodziny i koleżanek. ja mam na imię Damian 28 lat, Martyna 21 lat.
Damian

Intencja:
O cud uzdrowienia relacji, wzajemną miłość i zrozumienie dla Grzegorza i Moniki, o rychłą szczerą rozmowę i wzajemną łagodność.
Monika

Intencja:
O dobrego meza Ali oraz o zdrowie,zgode i potrzebne laski Ali Agaty i ich rodzinom
Ala

Intencja:
Proszę z całego serca o modlitwę o zdrowie dla mojego taty który przebywa w szpitalu z ciężkimi oparzeniami
Patrycja

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno -dziękczynna,o miłość i miłosierdzie Boże
w bardzo ważnej dla mnie,Bogu wiadomej intencji.
Maryjo,Matulo,Królowo Pokoju,weź mnie na swoje ręce i proszę Cię,błagam Cię,
tak jak kiedyś wybłagałaś cud Kanie Galilejskiej,tak teraz przez Twoje Niepokalane,Najświętsze Serce pełne miłości i miłosierdzia przemień to wszystko z wody w wino i wyproś mi u Swego Syna miłość i miłosierdzie Boże w intencji,która noszę w sercu.
Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i mojego męża w intencji daru macierzyństwa i daru ojcostwa.
AiB

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Alicji o łaski uzdrowienia z wszystkich chorób. Bóg zapłać.
Bliska

Intencja:
Proszę o modlitwę za mnie, o łaski nawrócenia, uzdrowienia, miłosierdzia Bożego, łaski pokoju serca i duszy oraz o mądrość, miłość i błogosławieństwo Boże oraz przewodnictwo Matki Przenajświętszej we wszystkich sprawach.Proszę również o błogosławieństwo Boże dla moich bliskich, przyjaciół oraz nieprzyjaciół. Bóg zapłać
ZN

Intencja:
P Jezu Maryjo za wstawienictwem aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych i osoby zmarle zawiklane w to zlo),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego . Dla syna o pamiec, dobre mysli pelna swiadomosc zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne zdanie poprawki
Ania

Intencja:
Proszę o modlitwę za mnie o wytrwałość w postanowieniach .Proszę o pomoc z Nieba.
Z.

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji moich zmarłych rodziców oraz brata Zbigniewa, by Pan Bóg wybaczył wszystko i obdarzył szczęściem i pokojem wiecznym. Amen.
Córka

Intencja:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z ciężkiej nieuleczalnej choroby
Piotr

Intencja:
Proszę o cud uwolnienia męża od wszelkiego zła. Maryjo uzdrów i ratuj nasze małżeństwo i rodzinę.O dar wiary i nawrócenia dla męża i powrotu do domu. Błagam o łaski wszelkie i cuda miłości w naszej rodzinie i małżeństwie.
Agnieszka

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny moich synów i męża o wiarę, nadzieję, miłość, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej o rozwiązanie mego dramatu finansowego i uwolnienie mnie od długów, gdyż mam w swym dramacie rodzinnym i życiowym myśli o odejściu z tego świata.
Maria

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji pogodzenia się z Radkiem
Inka

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę za dziewczynę, aby wróciła do mnie. Zraniłem ją, ale Bóg otworzył mi oczy. Wybaczyla mi, ale miłość jej chyba jest już prawie martwa. Proszę Was kochani o modlitwę, aby Pan Bóg na nowo rozpalil płomień miłości w jej sercu do mnie. Oczywiście jeśli taka jest Jego wola. Jezu, Ty się tym zajmij! Bóg zapłać kochani!
Waldek

Intencja:
Proszę o modlitwę i intencji mojej rodziny, o zdrowie, błogosławieństwo Boże , o zgodę i miłość
Maria

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Milenki, o pomoc w rozwiązaniu jej problemów
Maria

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji: o znalezienie pracy, o poznanie dobrej dziewczyny, założenie rodziny
Łukasz

Intencja:
O zgodę i miłość w rodzinie
Mama

Intencja:
o zdanie egzaminu dla Milenki
Maria

Intencja:
o znalezienie pracy dla Łukasza
Maria

Intencja:
Proszę o modlitwę,o miłosierdzie Boże we wszystkich moich intencjach.
Proszę o miłosierdzie Boże,
o uwolnienie,uzdrowienie choroby
o dar zdrowia.Proszę o miłosierdzie
Boże w sprawach prywatnych.
Proszę o miłosierdzie Boże o dar dobrej pracy i finansów.Proszę o modlitwę,
o miłosierdzie Boże o uwolnienie od wszelkiego zła,które nie pozwala mi normalnie funkcjonować.
Proszę o miłosierdzie Boże,o dar przebaczenia moim wrogom.
Proszę o miłosierdzie Boże,o wszystkie potrzebne łaski,o moc Ducha Świętego we wszystkich moich intencjach,we mnie i moim życiu.
Proszę o miłosierdzie Boże,o ochronę przed złem widzialnym i niewidzialnym.
Proszę o miłosierdzie Boże,o uwolnienie od wszystkiego co czyni moje życie nieszczęśliwym abym mogła zaznać szczęścia.
Proszę o miłosierdzie Boże aby mój los się odwrócił,odmienił.
Proszę o miłosierdzie Boże,w intencji mojej Rodziny.
Proszę o miłość i miłosierdzie Boże,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu.
Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Proszę o miłosierdzie Boże,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu.
Proszę o miłosierdzie Boże,o uwolnienie od wszystkiego co czyni moje życie nieszczęśliwym abym mogła zaznać szczęścia. Proszę o miłosierdzie Boże aby mój los się odwrócił,odmienił.
Proszę o miłość i miłosierdzie Boże, we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu.Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojego nawrócenia, poznania siebie, rozeznania swojej seksualności i o łaski potrzebne do budowy związku opartego na miłości.
Maciej

Intencja:
proszę o modlitwę o powrót do zdrowia mój i moich rodziców Jana i Jadwigi
Renata

Intencja:
Panie Jezu błagam Cię o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza o miłość męża i jego nawrócenie, uwolnienie męża przed działaniem złego ducha.
Marta

Intencja:
P Jezu Maryjo za wstawiennictwem aniołów archaniołów wszystkich świętych proszę o odcięcie zła od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa (rowniez dla innych osob z tym zwiazanych i osoby zmarle zawiklane w to zlo),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego . Dla syna o pamiec, dobre mysli pelna swiadomosc zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne zdanie poprawki
Ania

Intencja:
Proszę o odwagę, pokorę, prawdomówność, umiar we wszystkim co robi dla kolegi oraz by nie dawał się wykorzystywać
Beata

Intencja:
Proszę o modlitwę za ciężko chorego brata Krzysztofa.
Anna

Intencja:
Chciałam bardzo podziękować za modlitwy, ale przede wszystkim Panu Najwyższemu za pomoc dla chorych i rodzin ,o których prosiłam.Niech będzie chwała Panu Jezusowi. Bóg zapłać.
Zofia

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji księdza Grzegorza, by przestał dzielić ludzi na lepszych-gorszych, mądrych, głupich. Proszę o łaski uzdrowienia jego zranień,życia i emocji oraz proszę o dary Ducha Świętego i Moc Słowa Bożego. Niech Pan Bóg zjednoczy swoją miłością i pokojem serca duchownych i parafian i niech błogosławi. Bóg zapłać.
parafia

Intencja:
Proszę o modlitwę za mnie, o uwolnienie i uzdrowienie wszystkich zranień od chwili poczęcia. Bóg zapłać.
Z.N

Intencja:
Proszę o modlitwę,o miłosierdzie Boże w prywatnej Bogu wiadomej bardzo ważnej dla mnie sprawie.Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Proszę o modlitwę za Zuzie uzdrowienie z bólu brzuszka i innych dolegliwości. Bóg zapłać.
Bacia

Intencja:
Proszę o modlitwę o odwzajemnioną miłość, o dobrego męża i możliwość stworzenia szczęśliwej rodziny.
Monika

Intencja:
Proszę o odwagę, pokorę, prawdomówność, umiar we wszystkim co robi dla kolegi oraz by nie dawał się wykorzystywać ludziom, którym ufa
Beata

Intencja:
Proszę o modlitwę za Sebastiana z Łodzi, aby dobry Bóg rozbudził w nim zapał do pracy i aby Sebastian odkrył swoje powołanie zawodowe i wreszcie znalazł godną stałą pracę, która przyniesie mu radość oraz satysfakcję zawodową i finansową. Proszę też o modlitwę o przemianę jego serca, mądrość, siłę, odwagę i radość życia.
Maryjo, Matko Boża módl się za nami, Wszyscy Święci módlcie się za nami….
Monika

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Jarosława o uwolnienie z choroby alkoholowej.
Beata

Intencja:
Modlę się w intencjach dusz czyśćcowych i proszę o modlitwę, by moje modlitwy zostały wysłuchanie.Niech Pan Bóg okaże wszystkim duszom Miłosierdzie i otworzy drzwi do Nieba. Bóg zapłać.
Zosia

Intencja:
Proszę o modlitwę o pomoc w rozwiązaniu spraw rodzinnych, domowych i finansowych,pokój w rodzinie, w sercach i duszach. Bóg zapłać.
Zofia

Intencja:
Proszę, abyśmy miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Św., dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, ks. Macieja, ks. Tomka, Ewy i
o nawrócenie nas i bliskich nam osób.
Dziękujemy:)
Ewelina

Intencja:
Proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Mileny Kmiecik.
Bóg zapłać za modlitwę.
Rodzina

Intencja:
Pragnę ofiarować Panu Jezusowi dziewięć pierwszych piątków miesiąca. Proszę o modlitwę bym wytrwała.
Zofia

Intencja:
Proszę o pozytywny rozwój znajomości z Łukaszem, proszę o odwzajemnioną miłość i możliwość stworzenia rodziny.
Monika

Intencja:
Proszę o modlitwę,o miłosierdzie Boże.
Proszę o miłosierdzie Boże,o uwolnienie,uzdrowienie choroby,o dar zdrowia.Proszę o miłosierdzie Boże w sprawach prywatnych.Proszę o miłosierdzie Boże o dar dobrej pracy
i finansów.Proszę o modlitwę,o miłosierdzie Boże o uwolnienie od wszelkiego zła,które nie pozwala mi normalnie funkcjonować.
Proszę o miłosierdzie Boże,o wszystkie potrzebne łaski,o moc Ducha Świętego we wszystkich moich intencjach,we mnie i moim życiu.
Proszę o miłosierdzie Boże,o ochronę przed złem widzialnym i niewidzialnym.
Proszę o miłosierdzie Boże,o uwolnienie od wszystkiego co czyni moje życie nieszczęśliwym abym mogła zaznać szczęścia.
Proszę o miłosierdzie Boże aby mój los się odwrócił,odmienił.
Proszę o miłosierdzie Boże,w intencji mojej Rodziny.
Proszę o miłość i miłosierdzie Boże,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu.
Bóg zapłać.Sylwia.

Intencja:
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne laski Ali,Agaty i ich rodzinom
Ala

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę żebym dostała dobrą pracę i o charyzmat miłości i mądrości.
Agnieszka

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia fizycznego i duchowego oraz znalezienia stałej pracy.
Magdalena

Intencja:
Proszę o o modlitwę za mnie i moje dzieci, o siły i zdrowie, o błogosławieństwo Boże, pomoc i opiekę, o zdrowie dla mamy, za bliskich zmarłych, za dusze w czyśćcu cierpiące, za nieprzyjaciół, tych, którzy źle nam życzą.
Mirka

Intencja:
Proszę o modlitwę o spokój w rodzinie za sąsiadów Wiesławę i Jancie, która nie daje żyć rodzinie.
Edyta

Intencja:
Proszę o modlitwę, o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Milenki, o rozwiązanie jej kłopotów, o wiarę, nadzieję do życia
Maria

Intencja:
Proszę o modlitwę za starszych,schorowanych Tadeusza, Marię, Helenę o łaski miłosierdzia Bożego, ulgę w cierpieniu i Boże błogosławieństwo oraz wsparcie duchowe dla ich rodzin.Bóg zapłać.
Zofia

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna,o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne laski Ali i ich rodzinom
Ala

Intencja:
P Jezu Maryjo za wstawiennictwem aniołów archaniołów wszystkich świętych proszę o odcięcie zła od nas, przecięcie więzów zła ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych i osoby które zmarły), o zdrowie duszy i ciała, przemianę serc ,o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego.Dla syna o pamięć, zdrowie kręgosłupa i nogi, o pomyślne ukończenie roku szkolnego i pomoc życzliwość nauczycieli
Ania

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę uwolnienia mnie z homoseksualizmu oraz myśli homoseksualnych. Proszę Cię Boże umocnij moja wiarę i daj mi siły do walki z grzechami.
Darek

Intencja:
O modlitwę w intencji ciężko chorego wujka, który walczy o życie.
Anna

Intencja:
Z moim mężem życie było trudne. Gdziekolwiek jechać , było katorgą. Niestety nawet w drodze do kościoła tak strasznie przeklinał,jadąc z dziećmi, że one któregoś dnia powiedziały, że nie będą chodzić do kościoła, bo tam chodzą diabły..Niestety dotrzymały słowa, mają uraz,może nawet nie pamiętają dlaczego. Proszę o modlitwę, niech Pan Bóg skruszy ich serca i wybaczy ich ojcu głupotę i zło które przyniosło wiele cierpienia i odbiło się na dorosłym życiu dzieci, a nawet wnucząt.Bóg zapłać.
Żona

Intencja:
Proszę o modlitwę za wszystkich zmarłych z rodziny Nawrot.Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Amen.
Zofia

Intencja:
Proszę o modlitwę za zmarłych z rodziny Zarzyka. Niech odpoczywają w pokoju, szczęściu i radości wiecznej. Bóg zapłać.
Zofia

Intencja:
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski Ali , Agaty i ich rodzin
Ala

Intencja:
Proszę o modlitwę, o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu.
Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Szczęść Boże! poproszę o modlitwę w następujących intencjach:
O trwałe uzdrowienie na duszy i ciele z chorób serca, tarczycy i depresji;
O dobrego męża;
O wyrozumiałość w pracy;
O Boże Błogosławieństwo dla moich dwóch mieszkań;
O wsparcie w sprawach prawnych dla sąsiadki Pani Alfredy i szczęśliwy przebieg spraw prawnych;
O reaktywację wspólnoty młodzieżowej w parafii;
O motywację i motywatorów do ładnego makijażu i ubierania się z pomysłem;
O Boże bezpieczeństwo i Boską ochronę na życie codzienne i wieczne dla nas sąsiadów i parafii na Zagórzu w Rumi.
Ala

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o pozytywne i sprawiedliwe rozstrzygnięcie sprawy sądowej dla mojej siostry i jej rodziny i opiekę Bożą dla nich. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej osoby i rodziny, o Błogosławieństwo Boże i zdrowie, o pokonanie trudności w pracy i życiu osobistym, o dobrego męża. Bóg zapłać za modlitwę!
Izabela

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Zdzisława o łaski uwolnienia od agresji, wybuchów złości, nienawiści, oskarżania innych.Proszę o łaski nawrócenia, spowiedzi oczyszczającej i komunii św. ,Miłosierdzia Bożego i miłości. Bóg zapłać.
Żona

Intencja:
Proszę o modlitwę w poniższych intencjach:

1/ o zdrowie dla Karola Wójcik i zniknięcie wszelkich dolegliwości żołądkowych, sercowych,
wątrobowych u niego, o zniknięcie bólów pleców u Karola Wójcik;
o zdrowe oczy, czyli polepszenie wzroku dla Karola Wójcik;
o zdrowie dla chorych, cierpiących, konających;
o zdrowie dla Malwiny Chrapek; o zdrowie dla Marty, Eweliny, Stanisława Kowalskich;
o zdrowie dla mamy Malwiny Chrapek;
2/ o wspaniałą pod każdym względem i na każdym poziomie – żonę dla Karola Wójcik;
3/ o udane, szczęśliwe, spełnione małżeństwo dla Karola Wójcik;
4/ o zaufanych ludzi pod każdym względem i na każdym poziomie dla Karola Wójcik;
5/ o stałą, etatową pracę dla Karola Wójcik, a może i awans w niej;
6/ o spełnienie zawodowe, rodzinne, małżeńskie dla Karola Wójcik;
7/ za wszystkich nieprzyjaciół, ludzi wrogo nastawionych do mnie;
8/ o zaliczenie wszystkich egzaminów na studiach przez Ewelinę Kowalską,
o zdrowie dla Eweliny Kowalskiej.
9/ o zdrowie dla Malwiny Chrapek, zniknięcie bólów w jej brzuchu, zniknięcie biegunki u niej;
zaliczenie wszystkich egzaminów na studiach doktoranckich
przez Malwinę Chrapek, o dobrze wykonanie badań labolatoryjnych na uczelni,
o dobrą atmosferę w domu jej.
10/ o stałą, etatową lżejszą pracę na umowę o pracę na czas nieokreślony dla Karola Wójcik.
Karol

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy Krysi z bardzo ciężkiej choroby. Dziękuję! Córka Marta.

Intencja:
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne laski Ali, Agacie i ich rodzinom
Ala

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Krystyny o łaski nawrócenia, uwolnienia, łaski dobrej spowiedzi i komunii świętej. Proszę o to,by naprawiła wszystkie krzywdy wyrządzone innymi oraz sprostowała kłamstwa. Niech zacznie żyć uczciwie w sakramencie świętym, niech stanie się dobrym przykładem dla swoich dzieci, niech jej Pan Bóg błogosławi wiarą i łaskami z nieba.
Bóg zapłać
Zofia

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji miłości mojego męża do mnie. Aby kobieta, która próbuje rozbić moje małżeństwo zniknęła z życia mojego męża na zawsze
Kasia

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Piotra, by przestał dokuczać i nękać swoją żonę i dziecko oraz przestał obwiniać inny za swoje błędy, kłamstwa i niepowodzenia. Proszę o modlitwę by naprawił wszystkie wyrządzone krzywdy i sprostował kłamstwa i oszczerstwa wymierzone w innych. Bóg zapłać.
Matka

Intencja:
P Jezu Maryjo za wstawiennictwem aniołów archaniołów wszystkich świętych proszę o odcięcie zła od nas, przecięcie więzów zła ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych), o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego.Dla syna o pamięć, zdrowie kręgosłupa i nogi, o pomyślne ukończenie roku szkolnego
Ania

Intencja:
błagam o modlitwę w intencji Krzysztofa o zahamowanie zła ze strony Żanety oraz o wszelkie potrzebne mu łaski.
Anna

Intencja:
Błagam o modlitwę za mojego męża bo ma ogromny kryzys. Proszę również o modlitwę o rozwiązanie problemów finansowych.
Agnieszka

Intencja:
Proszę o wstawiennictwo za moje dzieci aby nie były odtrącane, odrzucane przez inne dzieci ale lubiane , proszę o łaskę prawdziwych przyjaciół i kolegów dla nich .
Małgorzata

Intencja:
Błagam o modlitwę za powrót mojego ukochanego Michała. Aby zrozumiał że źle zrobił odchodząc i rezygnując bez powodu z tego długoletniego związku. Abyśmy mogli na nowo cieszyć się sobą i stworzyć kochająca się rodzinę. Bóg zapłać. Jezu ufam Tobie.
Agnieszka

Intencja:
Proszę o modlitwę w Panu Bogu wiadomej intencji, sprawie.
O siłę do przyjęcia wszystkiego co Opatrzność Boża dopuści na mnie.
O naprawienie relacji między mną a moją Mamusią.
O Łaskę Postu o chlebie i wodzie przez trzy dni.
W intencjach mojej Mamusi Teresy.
Paweł

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna,o dary,owoce i charyzmaty Ducha Świętego.
Proszę o moc Ducha Świętego,we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu,we mnie i moim całym życiu.
Proszę aby Bóg przez Przenajświętsze, Niepokalane Serce Maryi wylał na wszystkie intencje mojego serca,na mnie i moje życie swojego Ducha Świętego.
Niech Duch Święty podaruje mi wieniec zwycięstwa i szczęście bez miary.
Bóg zapłać.Sylwia.

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencjach o które kiedykolwiek pościłem o chlebie i wodzie i poszcze o chlebie i wodzie dnia 14,15 I 16 maja 2018 roku.
Paweł

Intencja:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Proszę o uzdrowienie pamięci i duszy Clemensa, zerwanie ze złem i rozbudzenie jego wiary. Boże za wstawiennictwem św. Klemensa, proszę o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej i Wszystkich Świętych na drodze jego nawrócenia. Miej w opiece również jego rodzinę i zmarłego ojca.
Niech się stanie Twoja wola Panie.
Marta

Intencja:
Za zmarłego w Ludwika. Proszę o 1 dobrze odmówione Zdrowaś Maryjo w intencji pokoju wiecznego dla jego duszy.
Marcin

Intencja:
proszę o łaskę głębokiego przebaczenia w sercu, o odnowienie mojego życia przez Łaskę Bożą i o Boże Błogosławieństwo, O ochronę dla mnie i o objawienie mojego powołania. Oraz o łaskę pokuty. Panie Jezu, Maryjo oddaję wam też pragnienia mojego serca, które przechowuje Św Józef.
Aga

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna,w następujących intencjach:
Proszę o Ducha Świętego,o Jego dary,owoce i charyzmaty.Proszę o Jego moc we mnie,w moich intencjach i w moim życiu.
Proszę aby mój los się odwrócił,odmienił zgodnie z wolą Bożą,tak abym została uwolniona od nieszczęścia i żyła szczęśliwie.
Proszę o uwolnienie, uzdrowienie z choroby mojej nogi.
Proszę z woli Bożej o dobrego męża albo dobrą samotność.
Proszę o dar dobrej pracy i finansów.
Proszę o uwolnienie od wszelkich lęków, blokad,od wszelkiego zła,które nie pozwala mi normalnie funkcjonować.
Proszę o przebłaganie za grzechy moje
i mojej Rodziny i zmarłych Przodków.
Proszę o uwolnienie od przekleństwa.
Proszę o wszystkie potrzebne łaski i ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
Proszę o modlitwę,we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu.
Proszę o nieustanne wstawiennictwo Maryi i wszystkich Świętych.
Proszę o skuteczne błogosławieństwo Boże,we wszystkich moich intencjach.
Proszę o modlitwę w intencji mojej Rodziny.
Proszę o modlitwę,we wszystkich intencjach Maryi.
Bóg zapłać.Sylwia.

Intencja:
Jezu powierzam Ci moją rodzinę , proszę o łaskę wiary ,zdrowia ,szczęścia ,miłości i dobrobytu. Jezu uchroń Remigiusza od nałogu narkotykowego oraz innych nałogów , naprowadź nas na drogę wiary .Jezu ufam Tobie. Matko Boża prowadź nas drogą wiary i miłosierdzia .
Marcin

Intencja:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z guzów piersi
Barbara

Intencja:
Jezu proszę Cię ,o łaskę wiary, miłości, zdrowia, szczęścia i dobrobytu dla mojej rodziny, uchroń nas od pokus szatańskich . Maryjo powierzam Ci szczególnie Remigiusza, nawróć go na drogę wiary , uchroń od nałogu narkotykowego. Jezu bądź wola Twoja.
Marcin

Intencja:
P Jezu Maryjo za wstawiennictwem aniołów archaniołów wszystkich świętych proszę o odcięcie zła od nas, przecięcie więzów zła ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów ,przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych),o zdrowie duszy i ciała,o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego.Dla syna o pamięć, zdrowie kręgosłupa i nogi, o pomyślne ukończenie roku szkolnego
Ania

Intencja:
O szczęśliwy przebieg operacji dla mojego taty Jerzego i szybki powrót do zdrowia oraz o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Agaty.
Karolina

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Karola Rogińskiego. Wczoraj miał wypadek w Grębocicach, jest w stanie krytycznym we Wrocławiu. Bóg zapłać, chrzestna i ciocia Zosia Subzda- Baginska.

Intencja:
Gorąco proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Wioletty i Ryszarda oraz o nawrócenia i uzdrowienia Ryszarda oraz uzdrowienie dla Wioletty.
Aneta

Intencja:
O rozeznanie woli Bożej co do Piotra.
Prosi Anna

Intencja:
Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, okultyzmu; oczyszczenie , uleczenie serc; uzdrowienie duszy,ciała, psychiki Martyny i jej bliskich. Dziękuję
Katarzyna

Intencja:
Z serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.
Basia

Intencja:
Proszę o modlitwę o powrót do kościoła całej mojej rodziny .
Kinga

Intencja:
Proszę o modlitwę o dar ducha św.dla mnie podczas rozmowy w sprawie mojej drogi życiowej. Proszę o modlitwę o realizacje mojego powołania.
Mateusz

Intencja:
Proszę o modlitwę za moją córkę Hanię o uzdrowienie wewnętrzne i znalezienie dobrej pracy.Bóg zapłać.
Krystyna

Intencja:
Z całego serce dziękuję Ci za wszystkie udzielane łaski, za to, że cały czas czuwasz w naszej rodzinie i moim życiu, przemieniając go na lepsze. Proszę prowadź nas wszystkich nadal zgodnie z Twoją wolą, wypełniając Twoje słowa żebyśmy byli miłosierni, pokorni i cierpliwi. Proszę Cię również o zdrowie dla nas wszystkich oraz o ratunek dla wszystkich cierpiących i chorych! Jezu, wysławiam Twoje imię, Ufam Tobie, Kocham Ciebie,Wierzę całym sercem i duszą prosząc o dalsze miłosierdzie! Ty się tym zajmij! Amen
Marian

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową. Jezu ufam Tobie
Urszula

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Anny ciężko chorej na raka. Jezu proszę okaż swoje miłosierdzie
Ewelina

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego męża Jarosława. Jezu ufam Tobie!
Urszula

Intencja:
Boże Miłościwy zmień moje życie żebym tak nie cierpiał.Ty Jedyny wiesz jak ukoić ten ból.Pomóż mi Boże aby stać mnie było na opuszczenie tego złego dla mnie miejsca.
Fryderyk

Intencja:
P Jezu Maryjo za wstawiennictwem św.Józefa, proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych), o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło, a co zło zabrało, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego
Ania

Intencja: Szczęść Boże,

Z całego naszego serca, błagamy na kolanach o nieustającą modlitwę nad naszą mamą EWĄ PURC chorą na złośliwego i nieoperacyjnego raka tarczycy w zaawansowanym stadium.

Rak zaatakował nagle i szybko (w grudniu 2017 r), nie dając żadnych wcześniejszych objawów, ani szans na leczenie guza, który umiejscowił się w tarczycy.
Mama obecnie jest po zabiegu tracheotomii, ale problemem nie jest oddychanie przez rurkę tracheotomijną tylko choroba nowotworowa który postępuje i zabiera nam ukochaną osobę.;(
Lekarze jednogłośnie dają mamie od 3 do 6 miesięcy życia..;(

Prosimy błagalnie o szturm do Nieba w intencji naszej mamy EWY PURC o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej i uwolnienie od cierpienia fizycznego i psychicznego.

Mama z dnia na dzień słabnie, całymi dniami leży w łóżku. Jest załamana psychicznie a ból fizyczny, który jej towarzyszy jest momentami nie do zniesienia..

Mama jest jedyną najbliższą nam osobą, wychowałyśmy się bez taty gdyż umarł jak byłyśmy bardzo małe.

Tym bardziej błagamy o wstawiennictwo do Pana Boga w jej intencji..niech nam jej jeszcze nie zabiera i da jej Pan łaskę uzdrowienia..;(

Bóg Zapłać serdecznie Wszystkim, którzy będą się modlić w intencji naszej mamy.
Dziękujemy o każde westchnienie do Nieba.

„Jeśli dwaj z was na ziemi będą zgodnie prosić o cokolwiek, otrzymają to od mego Ojca, który jest w niebie..”

A jeżeli jest taka Wola Boża, że Pan chce ją wezwać do siebie..to prosimy o łaskę spokojnej śmierci, żeby odeszła szybko i bezboleśnie, nie cierpiąc w mękach i bólach odchodząc z tego świata.

Błagamy!
Córki Kasia i Gosia

Intencja:
Niech będzie pochwalony, proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej rodziny w szczególności synka i jego zdrowy i szczęśliwy rozwój oraz o to abyśmy byli jak najdłużej razem na tym świeci. Proszę również o wykazanie się męża w pracy i przedłużenie umowy na stałe i jego pomyślną operację i o moją pomyślą walkę z nałogiem. Szczęść Boże.
Gabriela

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę wymarzonej pracy i siły fizyczne i psychiczne do tej, którą teraz wykonuje. O pokój w sercu i Bożą miłość.
Aga

Intencja:
Proszę o modlitwę za moją mamę, która walczy z nowotworem. O zatrzymanie choroby i wyleczenie.
Tomasz

Intencja:
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie zgodę i potrzebne laski Ali i jej rodzinie Agatce
Ala

Intencja:
Proszę o modlitwę w mojej intencji żebym znalazła dobrą pracę
Marzena

Intencja:
Proszę o ochronną przed ludźmi, którzy próbują siać w moim życiu zamęt i zniszczenie. Proszę niech Bóg, zablokuje ich samych i zniweczy ich wszystkie plany. Proszę niech Bóg skutecznie przeciwdziałaj złu moich wrogów. Proszę za moją Rodzinę o wszelkie błogosławieństwo Boże dla Nich i przemianę i nawrócenie. Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego brata alkoholika Roberta aby nabrał mocy i siły do walki z nałogiem! Niech zauważy matkę, mnie-siostrę i swoje dzieci… Które dorastają bez niego…. Niech zrozumie swoje błędy i niech walczy z nałogiem w sposób skuteczny. Proszę Cię Boże Wszechmogący o łaskę uzdrowienia- w Tobie Nadzieja! Proszę o łaskę zdrowia dla mnie i mojej mamy. O sile! I o zdrowie fizyczne i psychiczne wszystkich rodzin, które są świadkiem uzależnień u siebie w rodzinie. Bóg zapłać!
Weronika

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji pomocy uporania się z problemami w pracy. Agnieszka niedługo zakłada rodzinę, posiada pracę, ale jest w niej osoba która próbuje jej zaszkodzić. Niedawno zmieniła pracę, starannie wykonuje swoją pracę i dużo siedzi po godzinach, szybko się uczy, jednak osoba, która nią zażąda jest nieobiektywna, ciągle knuje i kombinuje za plecami. Robi wszystko by jej zaszkodzić oraz wyłączyć ją z niektórych kwestii,źle nastawić na nią innych, a wszystko robi dla swoich korzyści. Agnieszka czuje się bezradna, czuje się załamana i niedoceniona. Proszę o pomoc ponieważ ta praca jest jej bardzo obecnie potrzebna, za kilka miesięcy będzie miała rodzinę, a obecnie grunt jej się sypie pod nogami – a wszystko przez jedną osobę i jej złe zamiary. Nieuczciwe zamiary.
Aga

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową
Urszula

Intencja:
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali i jej rodziny
Alicja

Intencja:
o modlitwę o uzdrowienie i ochronę przed złym duchem
Kinga

Intencja:
proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Kasi z depresji i raka skory
Kasia

Intencja:
Proszę o łaskę rychłego powrotu do zdrowia i ulgi w cierpieniu po operacji nerki dla Sabiny,matki 10-orga dzieci oraz dary Ducha Świętego dla męża Stanisława opiekującego się chorą żoną.
Sabina

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Barbary aby Jezus uzdrowił ją z guzów na piersiach
Marzena

Intencja:
O założenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym człowiekiem oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali i jej rodzinie
Ala

Intencja:
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali i jej rodzinie
Ala

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia moich córeczek bliźniaczek z strasznej choroby genetycznej, która opóźnia rozwój i niszczy zdrowie.
Marcin

Intencja:
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali i jej rodziny
Ala

Intencja:
Proszę o modlitwę o dar małżeństwa dla Barbary i Zbyszka
Basia

Intencja:
Proszę o cud uzdrowienia  taty z  wady serca. Maryjo ukochana ufam Ci.
Izabela

Intencja:
O usuniecie wszelkich przeszkód do założenia rodziny Ali o założenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym człowiekiem oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela Stefani
Ala

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa. które jest w kryzysie .O miłość, zrozumienie i wzajemne wybaczenie. Bóg zapłać.
Agnieszka

Intencja:
Błagam o wstawiennictwo i modlitwę do Matki Bożej i serca Jezusowego za mojego brata alkoholika, który nie widzi już żadnej nadziei. Proszę o aniołów dla niego tu na ziemi, którzy mu pomogą. Szczęść Boże
Beata

Intencja:
O cud uzdrowienia wnuczka Antosia, aby stał się spokojnym, radosnym, dobrym i mądrym chłopcem. Panie Jezu połóż na jego Swoje Święte Ręce i uczyń cud. Bóg zapłać.
Halina

Intencja:
Proszę o modlitwę za mnie do Pana Boga naszego o uwolnienie i uzdrowienie od epilepsji nerwicy zazdrości.
Adam

Intencja:
P Jezu Maryjo uzdrów moja siostrę Dankę  z raka ,ulżyj w cierpieniu, i zbliż nas do siebie i przywróć miłość wśród rodzeństwa jeśli musi odejść z tego świata przyjmij ja do siebie
Ania

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, o uleczenie ze stwardnienia rozsianego oraz o modlitwę w intencji moich córek i męża – o zdrowie i błogosławieństwo Boże.
Elżbieta

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji córki i wnuczki, o łaskę wiary i pozytywne rozwiązanie ich trudnych spraw życiowych
Danuta

Intencja:
Proszę o pozytywne rozwiązanie pewnej sprawy aby nasza rodzina nie została obciążona tak ogromnymi długami.
Andrzej

Intencja:
proszę o łaskę uzdrowienia z chorób, o uwolnienie z depresji i lęków ,oraz o opiekę Matki Bożej dla mojej mamy. Prosi córka
Sylwia

Intencja:
Proszę o łaskę nawrócenia , przemianę życia , szczęśliwą operację , światło Ducha Św. , uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława. O łaskę nawrócenia ,  owocną naukę , zdrowie, światło Ducha Św. , uwolnienie z uzależnienia od komputera i telefonu dla Norberta.
Ela

Intencja:
O łaskę nawrócenia , przemianę życia, szczęśliwą operację , uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława. O łaskę nawrócenia , uwolnienie z uzależnienia od komputera i telefonu , światło Ducha Św. dla Norberta
Ela

Intencja:
Szczęść Boże.
Proszę o omodlenie, o modlitwę w następujących intencjach:
1.Proszę aby mój los się odwrócił, odmienił.
2.Proszę o uwolnienie od przekleństwa międzypokoleniowego.
3.Proszę o  uwolnienie, uzdrowienie z moich chorób.
4.Proszę o szczęście, we mnie i w moim życiu.
5.Proszę o dobrą pracę i finanse.
6.Proszę abym po traumie, którą przeszłam odzyskała siłę, moc, pewność siebie.
Proszę po tym wszystkim czego doświadczyłam abym uwolniła siłę od blokad i lęków.
7.Ogólnie proszę we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu.
Proszę o wszystkie potrzebne łaski i ochronę przed wszelkim złem.
8.Proszę o przemianę i nawrócenie mojej Rodziny.
9.Proszę w bardzo trudnej dla mnie sprawie aby Bóg pokonał mojego wroga.
10.Proszę o zwycięstwo ogólne nad moimi wrogami, których czasem aż się mnożą.
11.Proszę,żeby spełniało się moje marzenie.
Bóg zapłać.
Z modlitwą +
Sylwia.

Intencja:
Proszę o Modlitwę w intencji Karoliny, aby Pan Jezus pomogli jej w zabliźnieniu zranienia serca, odzyskaniu pełnego zaufania i pomógł w rozbudzeniu ponownego uczucia miłości oraz uratowania związku narzeczeńskiego.
Janusz B

Intencja:
O łaskę nawrócenia , przemianę życia , uleczenia z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława
Ela

Intencja:
Proszę o łaskę o nie stracenie pracy i pozbycie się problemów w miejscu pracy. Już nigdy nie popełnię błędu będę robić wszystko by jej nie utracić.
Justyna

Intencja:
Proszę o łaskę o nie stracenie pracy i pozbycie się problemów w miejscu pracy. Już nigdy nie popełnię błędu będę robić wszystko by jej nie utracić.
Justyna

Intencja:
P Jezu Maryjo za wstawiennictwem św. Józefa proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów , przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych),o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego
Ania

Intencja:
Proszę z całego serca o nawrócenie Edwina i jego rodziny. Proszę.
Kamila

Intencja:
Proszę o łaskę modlitwy wstawienniczej i o uwolnienie dla Grzegorza i Mateusza
Ewa

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno – dziekczynną,o modlitwę uwielbienia aby mój los się odwrócił, odmienił. Panie powiedziałeś ,,Zaprawdę mówię Wam, o cokolwiek będziecie prosić Ojca w lmię moje, da Wam” więc Jezu, z wiarą i ufnością proszę Ojca, w Twoje Imię abyś mnie wysłuchał. Amen. Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego” Łk 1,37
JEZU UFAM TOBIE! Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o jego nawrócenie, przemianę serca i światło Ducha Świętego. By wrócił do Boga, zaczął przystępować do sakramentów świętych oraz o uzdrowienie relacji rodzinnych. Proszę o modlitewne wsparcie.
Barbara ze Szczecina

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynną,o modlitwę uwielbienia w intencji brata Jerzego z Czatachowej. W piątek brat Jerzy będzie miał przeprowadzona operacje. Bardzo proszę o modlitwę, o pomyślny przebieg całej tej operacji.Proszę o światło i prowadzenie Ducha Świętego dla Lekarzy, o wszystkie potrzebne łaski, o ochronę przed wszelkim złem i całkowity powrót do zdrowia dla brata Jerzego. Proszę również o pokój serca dla Niego samego przed tym wszystkim. Matulo Boża, wszyscy Świeci, wszyscy Świeci Aniołowie i Archaniołowie, przyjdźcie mu pomocy. ,,JA JESTEM”J 8,59JEZU UFAM TOBIE! Jeśli możesz, proszę podaj dalej. Bóg zapłać.
Sylwia

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla wnuczka Antoniego. Panie obdarz go mądrością, spokojem i radością. Panie spraw aby wyrósł na mądrego i dobrego człowieka.
Halina

Intencja:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego męża Darka z alkoholizmu.
Edyta

Intencja:
Proszę o łaskę nawrócenia, uleczenia z nałogów, chorób oraz zdrowie dla Wiesława
Ela

Intencja:
P Jezu Maryjo za wstawiennictwem aniołów i świętych proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów ,przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych), o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego,o zdrowie umysłu, miłość ,dobre uczucia i dla syna zdrowie kręgosłupa i nogi, o pamięć zdanie poprawek
Anna

Intencja:
O dar zdrowego potomstwa dla Anny i Mateusza
Anna

Intencja:
za Mateusza, aby jego życie było wyleczone. Aby Mateusz miał własne mieszkanie, partnerkę do założenia rodziny.
Ewa

Intencja:
Proszę o modlitwę za Grzegorza, o uwolnienie go od okultyzmu, od narkomanii. O uzdrowienie psychiczne i uzdrowienie całego jego życia
Ewa

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i uleczenie z nałogu alkoholizmu Ewy, o laskę uświadomienia sobie problemu i wyzwolenie z kłamstwa dla niej i jej mamy. Otocz opieką jej dzieci i męża aby mieli siłę płynącą z wiary i nie popadli w nałogi prosi rodzina.

Intencja:
P Jezu Maryjo proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych), o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego,o zdrowie umysłu, miłość ,dobre uczucia i dla syna zdrowie kręgosłupa i nogi, o pamięć zdanie poprawek
Anna

Intencja:
Proszę w intencji dostania mieszkania TBS na dobrych warunkach oraz spotkania odpowiedniego mężczyzny.Bóg zapłać
Justyna

Intencja:
Proszę o wsparcie modlitewne w intencji zdrowia mojego taty i żeby wyniki badań przyszły dobre i nie był śmiertelnie chory oraz o zdrowie dla mojej rodziny i opiekę w szczególności dla malutkiego synka. Szczęść Boże.
Gabi

Intencja:
Prosimy o cud uzdrowienia z wady serca dla naszej 7 miesięcznej córeczki Wiktorii, którą czeka operacja.
Kasia i Michał

Intencja:
Proszę o modlitwę dla dziecka Marietty,która uległa wypadkowi samochodowemu dziś i ma być operowana o błogosławieństwo udaną operacje,zdrowie.proszę o modlitwę i wszelkie łaski dla mojej rodziny i bardzo dziękuje za otrzymane już łaski.Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Matka Boża Bogu niech będą dzięki.Szczęść Boże!
Anna

Intencja:
Panie Jezu,proszę o przemianę serc,uwolnienie od wszelkiego zła, nienawiści,gniewu;proszę o uzdrowienie, wiarę , nadzieję i miłość oraz opiekę Maryi Niepokalanej dla Martynki i jej bliskich
Katarzyna

Intencja:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Marianny, 3 lipca ma operację na usunięcie piersi lewej ponieważ ma raka złośliwego z przerzutami na węzły chłonne, proszę o Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego oraz wolę Bożą. Dziękuje, Z Panem Bogiem
Kasia

Intencja:
Proszę P Jezu, Maryjo o wyzwolenie mnie i moich dzieci ze zła, złych duchów, grzechu,przerwanie przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych), przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zabrało zło o zdrowie duszy i ciała m.in przywróceń dobrych uczuć, miłości, celu, sensu życia, zgodę, zrozumień dobra pamięć, myśli, pełną świadomość, dla syna o pomyślne ukończenie roku szkolnego i pamięć jeśli będzie zdawał poprawki, zdrowie kręgosłupa i nogi
Ania

Intencja:
O łaskę nieutracenia pracy
Agata

Intencja:
Proszę o modlitwę,o uwolnienie
i uzdrowienie z mojej choroby.
Od pewnego czasu choruje na pewną chorobę fizyczną.
Byłam u lekarza,niestety moja choroba powróciła.
Proszę o modlitwę,bo zostałam tak poraniona,osaczona,że zaczęłam
unikać prawie,prawie wszystkich ludzi a w tym czasie cała moja choroba powróciła.
Proszę o modlitwę.
Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
proszę o modlitwę za moją rodzinę,która jest zagrożona rozpadem i o opamiętanie dla syna Adama,który chce zniszczyć własną rodzinę
Stanisław

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynną,w dwóch bardzo ważnych dla mnie sprawach.
Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie od przekleństwa międzypokoleniowego.
Druga sprawa,to rzecz, którą z własnej woli uczynił mi człowiek a w ślad za nim inni.
Proszę aby mój los odwrócił się ode mnie, bo czuje,że w żaden sposób,nie zasłużyła sobie na to co mnie spotkało i czuje się z tym wszystkim fatalnie. Proszę o omodlenie, tego wszystkiego.
,,Ty zaś, o Panie, na wieki zasiadasz na tronie,a imię Twoje [trwa] przez wszystkie pokolenia.
Powstaniesz i okażesz litość Syjonowi, bo czas już, byś się nad nim zlitował.”
Ps 102,13-15
Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Proszę o modlitwę za mojego męża. O uzdrowienie jego serca i duszy ze wszystkich zranien, uzdrowienie jego seksualności i męskości, pogłębienie ojcowskiej relacji z naszymi dziećmi, dary Ducha Świętego dla niego, pragnienie serca i przystąpienie do Sakramentu pokuty.
Elżbieta

Intencja:
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Wojtka
Bożena

Intencja:
Proszę o zdrowie psychiczne dla syna, o uwolnienie go z obsesji i uleczenie ran.
Mama

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji powrotu Mateusza, jego nawrócenia i Boskiej opieki nad odbudową naszej relacji
Katarzyna

Intencja:
Jam zwyciężył świat”
J 16,33
Proszę o modlitwę błagalno – dziękczynna, w Bogu wiadomej dla mnie ważnej intencji. Proszę aby przez moja ufność w Boże miłosierdzie i na chwałę Bożą, spełniło się,to o co proszę. KTÓŻ JAK BÓG! Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji odzyskania zdrowia, aby choroby kręgosłupa, tarczycy i inne wreszcie mnie opuściły. Jezu Ufam Tobie.
Dominika

Intencja:
Proszę o nawrócenie i  łaskę żywej wiary dla Wojciecha oraz o jego uwolnienie od nałogów i zniewoleń oraz o łaskę zdrowia dla Anny.
Anna

Intencja:
Prośba w intencji zdrowia mojego synka i prawidłowego rozwoju.
Gabriela

Intencja:
Witam, proszę o modlitwę o pracę dla męża oraz o pokorę i o to byśmy byli dobrymi rodzicami i dobrze wychowali naszego synka oraz zdrowie dla rodziny. Szczęść Boże i Bóg zapłać.
Gabriela

Intencja:
Szczęść Boże,
proszę o modlitwę za zdrowie mojego synka Kubusia( o pomyślny przebieg kuracji i odstąpienie dolegliwości) oraz o zdrowie dlaa mojego taty i pomyśle jego operacje i zabiegi. Bóg zapłać.
Gabriela

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy okultyzmu popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz za grzechy aborcji dokonane przez moich bliskich i przodków. W intencji przebłagalnej, o darowanie i odkupienie win członkom mojej rodziny spowodowanych okultyzmem i aborcją.
W intencji uwolnienia mnie i mojej rodziny od okultyzmu i jakichkolwiek zainteresowań związanych z okultyzmem oraz całkowitego zerwania z nimi jakichkolwiek więzów. O zerwanie ze złem, nawrócenie i przemianę życia wszystkich członków mojej rodziny. O całkowite i trwałe uzdrowienie mnie i członków mojej rodziny z depresji i zaburzeń odżywiania. O ochronę mnie i wszystkich członków mojej rodziny przed okultyzmem, depresją, jakimikolwiek zaburzeniami i chorobami psychicznymi.
Marta

Intencja:
Proszę Jezusa o uzdrowienie Mileny z depresji, o stała pracę i ułożenie życia osobistego
Milena

Intencja:
Proszę gorąco o modlitwę o pomyślne rozwiązanie problemów mieszkaniowych i rodzinnych z Józefem dla Renaty i jej dzieci spowodowanych długami Józefa  i licytacja mieszkania
Renata

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojego pojednania z Anią  abyśmy się odnaleźli abyśmy odnaleźli wspólną drogę.
Paweł

Intencja:
Proszę o modlitwę za mamę, która w dniu dzisiejszych przejdzie poważny zabieg kardiologiczny- O szczęśliwy przebieg operacji i szybki powrót do zdrowia.
Córka Basia

Intencja:
Proszę o modlitwę wstawienniczą za mnie. Od 2 miesięcy jestem atakowana przez złego ducha. Bardzo się boję. Proszę o pomoc!!!
Renata

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynną, o miłosierdzie Boże dla Ojca Daniela Galusa,Abp Wacława Depo i o przywrócenie Wspólnoty MiMJ do pełnego funkcjonowania. ,,Dla Jego bolesnej męki,miej miłosierdzie dla nas i całego Świata” JEZU UFAM TOBIE! Jeśli możesz, proszę podaj dalej. Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
,,Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego” Łk 1,37 Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Proszę również o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże o wszystkie potrzebne łaski,o umocnienie i ochronę przed złem. Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Szczęść Boże, zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji mojej mamy, Krystyny Siwak, która leży w szpitalu, jest po zabiegu lecz teraz ma zapalenie trzustki, zrobiono dziś badania, wyniki wyszły złe.  Bóg zapłać za modlitwę. Z Panem Bogiem.
Brandon

Intencja:
Gorąco proszę o modlitwę w intencji moich dzieci Diany i Kamili o pojednanie, przebaczenie wzajemne, o zgodę i miłość w sercu
Aneta

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania problemów finansowych mojej rodziny i za moją mamę która czeka na wyniki biopsji przełyku i żołądka a ciągle płacze o uwolnienie od zadręczania się i zamartwiania oraz o łaskę znalezienia pracy dla mnie.
Magdalena

Intencja:
Proszę o modlitwę za Waldemara Zawadzkiego o skruszenie jego zatwardziałego serca i głębokie nawrócenie
Agata Maria

Intencja:
Błagam o uzdrowienie mojej macicy z mięśniaków. Bóg zapłać za modlitwę.
Ewa

Intencja:
W intencji nawrócenia i uwolnienia mojego męża, jego uzdrowienie wewnętrzne, o dary Ducha Św dla niego. O cud pomocy finansowej i wyjście z długów. Za dusze w Czyśćcu cierpiące. Strzeż nas Maryjo. Bóg zapłać.
Elżbieta

Intencja:
„A wzywała Sylwia Boga Izraelowego, mówiąc:
Obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończy! I sprawił Bóg to, o co ona prosiła.”
Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże za mnie,o umocnienie mnie,o siłę,abym odzyskała siebie i swoje życie. Proszę aby mój los się odmienił. Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu.Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Proszę o modlitwę o cudowne uzdrowienie mamusi Zosi z choroby nowotworowej Jezu ufam Tobie
Dorota

Intencja:
Proszę o modlitwę w mej dramatycznej sytuacji finansowej o pozbycie się długów i wewnętrzny spokój. Proszę o cud uzdrowienia dla bardzo ciężko chorego Sebastiana. Proszę o łaskę zdrowia dla ciężko chorego Tomasza i rozwiązanie jego dramatycznej sytuacji życiowej. Proszę o łaskę miłosierdzia dla pewnej rodziny i opiekę Bożą.
Maria

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno – dziękczynną, o miłosierdzie Boże, we wszystkich bardzo ważnych intencjach, które noszę w sercu. Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Agnieszki o jej wewnętrzne uzdrowienie, o dobrą pracę dla niej oraz o uleczenie naszej relacji. Niech. Bóg będzie błogosławiony!
Sławomir

Intencja
Matko kochana dziękuję za wszystko. Proszę w intencji Marka i mnie o umocnienie naszej relacji i miłość.
Dziękuję za wszystko
Joanna

Intencja:
O Boże Miłosierdzie, potrzebne Łaski i światło Ducha św. w moich bardzo trudnych sprawach, o Boże błogosławieństwo dla moich Bliskich i opamiętanie dla wrogów
Maria

Intencja:
Proszę o modlitwę o to aby Katarzyna i Barbara mogły zostać matkami. Aby Pan Bóg zesłał im upragnione dzieci. Bóg ZAPŁAĆ
Mariola

Intencja:
Błagam o modlitwę w intencji o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej Jarosława, Krystynę, Krzysztofa, Kazimierę i wszystkich cierpiących,nieuleczalnie chorych. Bóg zapałać
Mariola

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji aby Pan Bóg postawił na mojej drodze właściwego mężczyznę, z którym będę mogła ułożyć sobie życie, Ty wiesz jaki on ma być dla mnie
Justyna

Intencja:
Proszę o modlitwę w  intencjach:
Uratowanie mojego mieszkania w Krakowie przed licytacją. Bym mogła spokojnie spłacić dług, aby nie było wpisu do KW i dodatkowych kosztów . Proszę o pracę w zawodzie i zlecenia oraz by te, które już mam szczęśliwie zostały doprowadzone do końca. Proszę o uwolnienie ze wszystkich klątw szczególnie tych, które zbierają mi życie i mnie niszczą, proszę abym jak najszybciej cieszyła się wolnością i była sobą.
Bóg zapłać
Magdalena

Intencja:
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Patryka i Żanety, którzy mocno ucierpieli w wypadku samochodowym. Niech dobry Bóg ma ich w swojej opiece! Bóg zapłać
Renata

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynną, o Boże miłosierdzie w trzech bardzo ważnych, Bogu wiadomych dla mnie sprawach. Proszę również o modlitwę błagalno-dziękczynną, o Boże miłosierdzie we wszystkich innych, intencjach, które  mam w sercu. Bóg zapłać.
Sylwia

Intencja:
Proszę o modlitwę za zdrowie i siły dla mojej kochanej mamy Alicji, wiernej służebnicy Kościoła, a która jest b. słaba i chora. Dziękuję za wszystkie łaski i dary, jakich doświadczyliśmy do tej pory.
Łukasz

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna,proszę o miłosierdzie Boże w trzech bardzo ważnych,Bogu wiadomych dla mnie intencjach. Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji, chemioterapii i radioterapii), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem.
Michał

Intencja:
Szczęść Boże!
Prośba o modlitwę w bardzo pilnej intencji o łaskę rozeznania sytuacji, oraz uzdrowienie duchowe i fizyczne dla Szczepana , i pokój serca dla Jego rodziców.
Z serca Bóg zapałać!
Beata

Intencja:
W intencji Mateusza o pomoc w trudnościach w pracy, o jego otwartość serca, aby jego serce rozkochało się w moim,
Anna

Intencja:
Błagam Was o modlitwę za kobietę, która może stracić kolejne dziecko. Sprawa jest naprawdę bardzo poważna.
Joanna

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia
Artur

Intencja:
Proszę o modlitwę w następujących intencjach;

O zdrowie i długie lata życia oraz potrzebne łaski dla Rodziców Aliny i Zenona oraz Genowefy i Edwarda.

O miłość odwzajemnioną dla Bogdana, aby znalazł dobrą kobietę, z którą będzie mógł stworzyć szczęśliwą rodzinę oraz o potrzebne łaski dla niego i Bożą opiekę na każdy dzień.

O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Moniki i Damiana, aby Jezus był obecny w ich codziennym życiu. Niech ich wzajemna miłość z każdym dniem się pogłębiała. O uzdrowienie Damiana z nerwowości.

O potrzebne łaski dla Kamili i Dominika aby Jezus im błogosławił w każdym dniu ich wspólnego życia małżeńskiego, a Maryja otaczała ich swoją opieką.

W intencji Pauliny i Artura aby ich miłość małżeńska była coraz silniejsza, aby mieli zdrowe potomstwo. Niech Jezus im błogosławi każdego dnia,  a Matka Boża niech otacza ich opieką w dalszym wspólnym życiu.

O zdrowie dla Krystyny, aby po raz kolejny pokonała raka.

Bóg zapłać
Paulina

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy. Dziś rano dostała udaru. Leży w stanie ciężkim
Małgorzata

Intencja:
Proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa o nawrócenie mojego męża. Boże pomóż by nie doszło do rozwodu. Ocal moja rodzinę.
Wioletta

Intencja:
Proszę Boga o uwolnienie z nałogu.
Wojciech

Intencja:
Proszę o modlitwę o moje uzdrowienie fizyczne,emocji,spraw kobiecych, uwolnienie z lęków, fobii społecznej i ze wstydu. Oraz o łaskę wymarzonej pracy I Pomocy finansowej. Bóg zapłać
Agnieszka

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia córeczki Maji z raka mózgu. Maryjo wstawiaj się u Twojego Syna za naszą córeczką.Jezu ufam Tobie!
Bóg zapłać za modlitwę
Dorota

Intencja:
Proszę o modlitwę za 2 moje babcie Genowefę i Stanisławę o pełne zdrowie psychiczne i fizyczne dla nich,  dobrych ludzi na ich drogach,  wybaczenie i naprawienie wszystkich błędów i grzechów jakie w życiu popełniły, Ducha Świętego,  wiarę, ufność i miłość do Jezusa i Marii oraz potrzebne łaski.
Bóg zapłać!
Damian

Intencja:
Proszę o modlitwę za mnie, abym została uzdrowiona z moich kobiecej choroby i abym mogła znów cieszyć się macierzyństwem. Cała moja nadzieja tylko w Panu.
Dominika

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy.
Agnieszka

Intencja:
Proszę o modlitwę za dusze cierpiące w czyśćcu, za ks. Sławomira Wożniaka z racji 44. rocznicy urodzin, Oliwię Wiener na 22. urodziny, za konających i za całą moją parafię. Bóg zapłać.
Edyta

Intencja:
Do Miłosierdzia Bożego o pomyślne  przejście zabiegu oraz łaskę rodzicielstwa dla mnie i mojego męża a także aby Pan Bóg pomògł nam w trudnej sytuacji. O łaskę zbawienia dla Emila,Wojtka,Zosi,Tomka,Zygmunta,Haliny oraz wszystkich naszych bliskich zmarłych.
Ania

Intencja:
Proszę o modlitwę w sprawie uzdrowienia mojej pracy i o pilną ochronę przed wyniszczającymi mnie zachowaniami klientów. Błagam o pomoc modlitewną. Jestem na skraju wyczerpania !
Szymek

Intencja:
Proszę o modlitwę, o cud pomocy wyjścia z długów, wiecznych kłótni ze wszystkiemu co źle ja jestem winny, o koniec bycia zaszczutym, szukam gm przez ludzi którzy chcą mi zrobić krzywdę o pomoc uregulowaniu wszystkiego o możliwość znaczenia żyć normalnie jak ludzi o koniec kłótni z rodziną… błagam jak tylko mogę
Irek

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji pojednania z Grzegorzem,o skruszenie jego serca.
Agata

Intencja:
Proszę o uzdrowienie  z choroby tarczycy
Ela

Intencja:
„Kochani. Nie Sądziłam, że będę musiała przekazywać Wam takie informacje, ale niestety…muszę. Ania przebywa obecnie w szpitalu w Nowym Dworze Gdańskim. Jest w bardzo ciężkim, nierokującym stanie. Ostatnia chemia w Niemczech dała mnóstwo powikłań i bardzo osłabiła Anię. Niestety lekarze nie dają już żadnych szans. Wraz z rodziną Ani, proszę tych z Was, którzy wierzą, o modlitwę za Anie. Być może ktoś z Was chciałby ja odwiedzić jeszcze w szpitalu.
Kasia.

Intencja:
Proszę  pokornie o modlitwę za mojego brata Andrzeja o jego powrót do  Pana Boga i wyjście z uzależnienia alkoholowego i powrót do rodziny.
Ewa

Intencja:
Szczęść Boże
Proszę o modlitwę o wyjście mojej firmy z problemów finansowych o światło Ducha Świętego o przecięcie konsekwencji zła grzechu i przekleństwa oraz uwolnienie od złych ludzi i przekleństw i błogosławieństwo Boże
Amen
Marzena

Intencja:
Proszę za dusze cierpiące w czyśćcu, za konających, za Grzegorza o powrót do zdrowia i za profanujących cmentarze w Ełku. Bóg zapłać.
Edyta

Intencja:
O przecięcie konsekwencji zła, grzechu i przekleństwa oraz o uwolnienie od wszelkiego zła i złych duchów w mojej intencji
Grzegorz

Intencja:
Proszę o modlitwę o przemianę życia dla Jarosława o mądrość, opamiętanie i założenie katolickiej rodziny
Mama

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji wyjścia z bardzo trudnej sytuacji życiowej
Łukasz

Intencja:
Proszę o wyjście dla mnie z mojej dramatycznej sytuacji finansowej,pozbycie się długów, dla Tomasza o Boże Miłosierdzie dla Sebastianka o łaskę zdrowia, a dla całej mojej rodziny o opiekę Bożą.
Maria

Intencja:
Proszę o modlitwę za Piotra o nawrócenie i wyrwanie z nałogów.
Katarzyna

Intencja:
Bardzo proszę  o modlitwę w intencji znalezienia pracy
dziękuję z całego serca
Kasia

Intencja:
Za Karolinę o wyzdrowienie. Odnalezienie Pana Jezusa i zbawienie.
Jan

Intencja:
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego 3-letniego synka Franciszka.
Z Panem Bogiem.
Marta

Intencja:
Bardzo proszę o wsparcie modlitewne za mnie o uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie duchowe o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego
Grzegorz

Intencja:
Szczęść Boże, bardzo proszę najukochańszego Tatusia w Niebie , żeby ulżył w cierpieniu mojej koleżance Marioli u której stwierdzono nowotwór na śledzionie. Jest po pierwszej chemii i bardzo cierpi. Ojcze Niebieski otocz Mariolę swoją Miłością  i Miłosierdziem Bóg zapłać wdzięczna
Bożena

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o łaskę uwolnienia z uzależnienia i o uzdrowienie z depresji.
Maciej

Intencja:

Szczęść Boże!

Ośmielamy się prosić o modlitwę w intencji naszych przedłużających się trudnych spraw: finansowych, prawnych i zdrowotnych (spodziewamy się czwartego dziecka, przy ciąży o tzw. mocno zwiększonym ryzyku…)

Do tego dochodzi nasza b. trudna sytuacja finansowa/materialna (a także prawna) – podejmujemy różne starania w tych sprawach, a najbliższe 1-2 miesiące (do listopada) będą decydujące, zarówno w tych sprawach materialnych, jak i zdrowotnych (narodziny dzieciątka powinny przypaść na pierwszy tydzień listopada).

Stąd nasza prośba o modlitwę o Boże wsparcie i opiekę – o wyjście z wszystkich kłopotów i dobre życie, przede wszystkim dla naszych dzieci; także o możliwość zapewnienia im dobrych warunków do rozwoju, umiejętność dobrego wychowania.

Z góry bardzo dziękujemy!
Teresa i Witold

Intencja:
O łaski potrzebne mojemu Tacie i mojej Mamie w czasie leczenia choroby nowotworowej Taty i dla całej naszej rodziny
Małgorzata

Intencja:
O uzdrowienie dla 3 letniej Jagódki, która cierpi z powodu zapalenia stawów spowodowanego zakażeniem bakteryjnym, a także o siłę dla Jej mamy.
Sebastian

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji łaski mieszkania dla mnie i moich dzieci.
Monika

Intencja:
Boże nie pozwól by stało się najgorsze – spraw by osoba, która tak źle mi życzy ochłonęła i zostawiła mnie w spokoju..Boję się..
Małgorzata
Intencja:
Kochani! Bardzo proszę o modlitwę za dusze cierpiące w czyśćcu i o wszelkiej potrzebne łaski, wyjście z dramatycznej sytuacji dla Doroty i jej dzieci. Nie wiem, co się stało, ale ona nie należy do osób użalających się nad sobą i to musi być coś poważnego. Bóg zapłać!
Edyta

Intencja:
O uwolnienie od grzechu nieczystości, o siłę do walki z nieczystymi pokusami. O rozeznanie drogi życiowej, o opiekę Najświętszej Maryi Panny dla mnie i całej mojej rodziny.
Artur

Intencja:
Mateńko ratuj moja chora babcie Leokadię.
Gabriela

Intencja:
Prosimy o modlitwę w intencji Pauliny i Artura z okazji 4 rocznicy ślubu. Dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej w dalszym wspólnym życiu oraz o to byśmy mieli zdrowe dzieci.
Małżonkowie

Intencja:
Proszę o modlitwę o laski dla moich synów . Żeby założyli katolickie rodziny Bogiem silne. Proszę o pojednanie i nawrócenie dla moich synów.

Intencja:
Proszę o modlitwę o światło Ducha Świętego w  podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów i opatrzność Boża aby ustal zamęt wokół mnie

K

Intencja:
Proszę o modlitwę w mojej intencji abym znalazła dobrych przyjaciół i dobrych ludzi na mojej drodze życia. O odnalezienie powołana i światła w podjęciu decyzji
K

Intencja:
Za rodzinę, żonę i  męża, dzieci, zięcia i wnuka, babcię o przemianę i nawrócenia i o uwolnienie od wpływów faszyzmu, komunizmu, ateizmu
Mama

Intencja:
Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby uzdrowił i odrodził na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy powrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla Żony i dla mnie o łaskę pojednania, przebaczenia, aby Żona  nie spotykała się z innym mężczyzną.
Michał

Intencja:
Proszę o modlitwę za dwutygodniową Emilkę, która walczy o życie w szpitalu.
Maria

Intencja:
Maryjo błagam o uzdrowienie, siły, obronę przed złymi ludźmi, bezpieczeństwo moich bliskich i rozwiązanie strasznych problemów jakie spadły na moja głowę.
Małgorzata

Intencja:
Potrzebna modlitwa wynagradzająca.
Doszło do profanacji Najświętszego Sakramentu, skradziono konsekrowane Hostie, oraz relikwie świętej Heleny. Bóg zapłać!
Edyta

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża któremu grozi obecnie utrata pracy.Miłosierny Ojcze pomóż Andrzejowi w tej krytycznej sytuacji! Bóg zapłać za modlitwę!
Aneta

Intencja:
Gorąco proszę o intensywną modlitwę za moją przyjaciółkę Kasię – żonę i mamę –  o cud uzdrowienia jej z zaawansowanej, bardzo rzadkiej choroby genetycznej. Tylko cud ją może uratować. Jezu miłosierny zlituj się nad nią.  Dzisiaj wieczorem uczestniczy w modlitwie wstawienniczej, proszę o włączenie jej do swoich modlitw. Bóg zapłać.
Justyna

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji łaski sakramentu małżeństwa dla Elżbiety i Mirosława, o szybkie i pomyślne załatwienie spraw z tym związanych.
Elżbieta

Intencja:
Błagam o nawrócenie i uwolnienie mojego męża Mariusza oraz jego powrotu na łono rodziny-właśnie złożył papiery rozwodowe
Małgorzata

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji skruszenia serca mojego męża.
Dorota

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji o dobrą pracę która będzie służbą Bogu i bliźnim dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, proszę dla nich o potrzebne dary i łaski, zwłaszcza dar pokory, czystości, prostoty i ufności dziecka, wiary charyzmatycznej, mądrości, rozeznania, roztropności, asertywności, wiary charyzmatycznej, cierpliwości oraz uzdrowienie z lęków, blokad wewnętrznych, kompleksów, nieuporządkowanych uczuć i emocji, złości, zazdrości, niecierpliwości, gniewu, paniki, narzekania i marudzenia, gadulstwa, niezdecydowania, egoizmu, nadmiernego przywiązania do ludzi
Iza

Intencja:
Zwracam się z ogromną prośbę o modlitwę o zdrowie fizyczne i psychiczne, ponieważ przez ostatnie wydarzenia nabawiłam się głębokiej depresji i nerwicy. Proszę o modlitwę za mój rozsypujący się związek, za mojego chłopaka (myślałam długo, że przyszłego męża, ale obecnie już niestety nie wiem), a jeśli nie jest dane nam być razem, to proszę, aby Bóg wyleczył mnie z ogromnego bólu i cierpienia, który teraz przeżywam. Proszę o modlitwę, abym mogła znowu ufać zarówno Bogu jak i bliskim mi ludziom.
Karolina

Intencja:
Boże, nie daję sobie rady z finansami. Pomóż mi wyjść z długów. Błagam o cud pomocy. Wiem, że zrobiłam w życiu wiele złego, wybacz mi i pomóż. Nie chce mi się już żyć.
Wioleta

Intencja:
Błagam Trójcę Przenajświętszą, Matkę Bożą, przez wstawiennictwo świętych, o opiekę nad Polską. Proszę o oddalenie niebezpieczeństwa zewnętrznego jak i wewnętrznego.
Agnieszka

Intencja:
Bardzo proszę o gorącą modlitwę w intencji naprawy mojego związku. Proszę by Przemek wszystko przemyślał , porozmawiał ze mną i się ze mną pogodził. Proszę by zobaczył mnie taką w jakiej się zakochał, a jego serce na nowo wypełniło się miłością do mnie. Proszę by do czasu mojego wyjazdu wszystko się między nami ułożyło. Bóg zapłać.
Karolina

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego męża.
Dorota

Intencja:
Proszę o modlitwę za moja córkę Zuzie aby Bóg uzdrowił ją z ciężkiej padaczki niemowlęcej.
Marta

Intencja:
Pokornie proszę o modlitwę za moje zdrowie, aby gastroskopia jutro nie wykazała nic złego, żeby żołądek przestał boleć i żebym mogła poświęcić swoje życie rodzinie. Proszę o to Miłosiernego Ojca w Niebie. Amen.
Dominika

Intencja:
Proszę o modlitwę za ciężko chorą Wiolettę. Bardzo cierpi fizycznie i psychicznie. Jezu, ufamy Tobie.
Izabela

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Joanny o światło Ducha Świętego by potrafiła podjąć właściwą decyzję.
Bóg zapłać
Krzysztof

Intencja:
Proszę o modlitwę za mojego ukochanego, o łaskę pojednania i przebaczenia dla nas oraz o prawdziwą  miłość między nami, która potrafi wszystko przetrzymać.
Kamila

Intencja:
Aby na jutrzejszej rozprawie sad uznał moje dokumenty których nie zdążyłam donieść. proszę o prace i pieniądze na zobowiązania które mam do końca marca. proszę modlitwowe w sprawie mojego uwolnienia od matki i jej klątw, manipulacji i uwolnienie od wszystkich więzi wstrzymujących moje życie, przerwanie zaklętego kręgu zła. Aby Bóg prowadził mnie ścieżką  modlitw egzorcysty moich i mi podarowanych.
Bóg  zapłać
Magdalena

Intencja:
Proszę o modlitwę za uratowanie mojego małżeństwa i rodziny.Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji finansowej po zdradzie męża.Proszę o jego nawrócenie i ustanie kłopotów które niszczą Nasz dom od 3 lat.Bóg zapłać za podjęty trud modlitwy
Renata

Intencja:
Dziękując Bogu, Matce Bożej za wszelkie łaski przez Jej krwawe łzy proszę o uwolnienie od nałogu, skruszenie serca męża, nawrócenie syna i tych , których mam w sercu, pracę dla Joanny, o macierzyństwo dla Doroty i opamiętanie dla Elizy.
Iza

Intencja:
Matko ukochana! Proszę o uzdrowienie z licznych dolegliwości, siły do nauki i szukania pracy, o cierpliwość i zdrowie dla rodziców, rozwiązanie problemów mieszkaniowych o Boże błogosławieństwo dla rodziny.
Grażyna

Intencja:
Proszę o modlitwę za synka Dorotki o wyzdrowienie (jedzie do szpitala) i o potrzebne łaski Boże dla Dorotki! Bóg zapłać!
Edyta

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Barbary i Mariusza. O szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia, a także w intencji Bogu wiadomej.
Maria

Intencja:
Proszę o modlitwę o zdrowie dla ciężko chorego ojca
Robert

Intencja:
Bardzo Proszę o modlitwę za mojego męża Rafała który doświadczył ogromnej niesprawiedliwości oby te wszystkie  problemy z którymi się teraz zmagamy rozwiązały się już wkrótce szczęśliwie. Modlimy się do św.Rity i św. Tadeusza Judy oraz nowenną pompejańską. Nasze życie legło w gruzach. Proszę o modlitwę. Dziękuje. Szczęść Boże.
Justyna

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Anety i Doroty.
Tomasz

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji dziewczyny o imieniu Magda. Jest w bardzo złym stanie na drugim końcu Polski i prawdopodobnie podcina sobie żyły (poznałem ją przez internet i wysłała mi zdjęcie krwi. Wiem że to prawdziwe) Proszę o pokorną modlitwę do Jezusa / Matki Najświętszej / wstawienniczą.
Marek

Intencja:
Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę w intencji wujka Wojtka o nawrócenie, o zaprzestanie stosowania przemocy fizycznej i psychicznej na rodzinie, o pokój w rodzinie, oraz o wszelkie potrzebne łaski dla tej Rodziny.
Bóg zapłać za modlitwę
Marianna

Intencja:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego ciężko chorego męża Krzysia. Lekarze są bezsilni ale ja nie tracę nadziei. Wiara czyni cuda.
Jadwiga

Intencja:
Proszę o modlitwę za mojego ciężko chorego męża Krzysia.tylko modlitwa może mu pomóc.lekarze są bezsilni. My tak pragniemy żeby był z nami żył i wyzdrowiał. Proszę też o modlitwę za pozytywne zakończenie sprawy urzędowych by już nikt nam nie zaprzątał myśli, byśmy mieli dobrych ludzi blisko.
Jadwiga

Intencja:
Proszę o modlitwę we świadomej intencji
Kamila

Intencja:
błagam o modlitwę za mnie, mam najcięższą postać astmy , teraz jeszcze przeziębiłam się i bardzo się duszę. Proszę o szturm do nieba za mnie.
Małgorzata

Intencja:
Bardzo proszę – błagam – o modlitwę w mojej intencji. Jest mi bardzo ciężko w codziennym życiu, mam chorobę psychiczną, dręczące, samobójcze myśli. Biorę leki a one nie pomagają, tracę już nadzieję.  Błagam, błagam o modlitwę w intencji o wybawienie, wyzwolenie o wolność i miłosierdzie. Aby Bóg uczynił mnie królewskim kapłaństwem, chodzi o taką wolność, życie w Bogu – przyjaźń z Bogiem, o to szczególnie proszę. Błagam, bardzo proszę o tą modlitwę przez dłuższy czas jeśli to możliwe, dziękuję
Łukasz

Intencja:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Pawła. Boże, ulituj się nad nami, okaż swoje miłosierdzie i uratuj nasze małżeństwo. Modlę się wbrew nadziei i wciąż wołam: Jezu ufam Tobie!
Sylwia

Intencja:
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji zagrożonego kleryka Eugeniusza Lejk o wytrwanie i usunięcie wszelkich zagrożeń na drodze do kapłaństwa, o otwarcie serca i kierownictwo oraz stałą asystencję Ducha Św. i Michała Archanioła, zanurzenie i obmycie we Krwi i Wodzie Chrystusa oraz o wypełnienie woli bożej, jaką Bóg przeznaczył przed wiekami.

Dziękuję Wam Bernadeta

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji chorej na nowotwór Barbary, która wkrótce rozpoczyna chemioterapię i walczy o życie.
Paula

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla Gosi i jej córki Oliwii
Bogusia

Intencja:
O to bym poszedł do nieba,o to bym wrócił do rodziców zdrowy duchowo i cieleśnie, by Pan Bóg mi wybaczył wszystko i dał mi czas,bym słyszał głos Pana Boga
Karol

Intencja:
Szczęść Boże ! Bardzo proszę o Modlitwę za rozwiązanie bardzo trudnej sytuacji finansowej Rodziny i firmy Piotra Appelta. Z Panem Bogiem.
Piotr

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę za mnie w intencji otrzymania łaski  odwzajemnionej miłości w życiu,o znalezienie dobrej żony,bardzo leży mi to na sercu. Bóg zapłać serdecznie.
Adrian

Intencja:
Proszę o modlitwę o  rozwiązanie kłopotów finansowych i pomoc Bożą w sprawie mojej relacji z pewnym chłopakiem
Gabriela

Intencja:
Proszę o modlitwę za Walerego o znalezienie pracy i mieszkania oraz uregulowanie dokumentacji pobytu. O powrót do zdrowia po przebytej operacji oraz o łaskę wiary i uwolnienie od wszelkich zniewoleń i depresji.
Prosi Marianna

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna o nawrócenie i uwolnienie z homoseksualizmu.
Anna

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. Mam problemy z psychiką, grzech i nie tylko. Cierpię z tego powodu. Proszę o modlitwę w intencji o wolność, uzdrowienie, wyzwolenie, aby Pan Bóg pochylił się nade mną i mnie wybawił. Bardzo proszę o tą modlitwę, bardzo jej potrzebuję
Łukasz

Intencja:
Szczęść Boże, Błagam o modlitwę za Kasię, której córeczka zmarła zaraz po porodzie. Błagam o ukojenie w jej rozpaczy !!!!! Wierzę, że Bóg wyprowadzi z tego coś dobrego choć ciężko nam to teraz pojąć!
Anna

Błagam i serdecznie dziękuję!!!!!!!

Intencja:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla ciężko chorego 12-letniego Sebastiana, mojego bratanka oraz o łaskę nawrócenia i zbawienie dla jego rodziców – Leszka i Małgorzaty. Proszę o uwolnienie ich od skutków od
grzechu okultyzmu – stosowania medycyny niekonwencjonalnej.
Karolina

Intencja:
Boże Ojcze , Abba proszę Cię w imię Pana Jezusa o obfite błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Michała i Jana.
Jan

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna o nawrócenie i uwolnienie z homoseksualizmu.
Anna

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji 13-letniej Weroniki, która uległa poważnemu wypadkowi i walczy o życie.
Karolina

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji 12 letniej Weroniki, która jest w bardzo ciężkim stanie – potrącona przez samochód. Niestety nie można nawet jej operować.
Dominika

Intencja:
Niech moja mama będzie uzdrowiona z jej duchowych i emocjonalnych problemów i niech spłyną na nią dary Ducha Świętego.AMEN
Anna

Intencja:
Bardzo proszę ponownie o modlitwę w mojej intencji. Jestem chory psychicznie i jest mi z tym bardzo ciężko. Wiem, że już pisałem z taką prośbą. Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie, o nową wolność, o powrót do pełni życia w Jezusie Chrystusie, o miłosierdzie i wyzwolenie, aby Pan Bóg mnie wybawił i pochylił się nade mną. Bardzo proszę o tą modlitwę bo jest mi ona naprawdę potrzebna oraz o potwierdzenie że intencja została przyjęta do modlitwy
Łukasz

Intencja:
Matko Boża!!!  Pokornie proszę o twoje wstawiennictwo w moich wszystkich intencjach; o zmianę mieszkania  założenie katolickiej rodziny, uzdrowienie – uwolnienie od zła , nawrócenie i uzdrowienie rodziców , stała
pracę   i pozytywne dla mnie rozwiązanie pewnej urzędowej sprawy -prosi
Grażyna

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla Danuty o szybkie wyjście z choroby nerwowej , i żeby tumor w jej głowie okazał się nieszkodliwy.Serdeczne Bóg zapłać
Danka

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie z choroby psychicznej,miłosierdzie i Boże błogosławieństwo, o wolność dla mnie aby Pan Bóg zmiłował się nade mną, bardzo proszę o tą modlitwę bo jestem naprawdę w trudnej sytuacji
Łukasz

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna o nawrócenie i uwolnienie z homoseksualizmu.
Anna

Intencja:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny, za duszę zmarłych oraz w intencji Bogu wiadomej. Bóg zapłać.
Kamil

Intencja:
Szczęść Boże, proszę o modlitwę, aby Dobry Bóg dopomógł mi w znalezieniu pracy i jej utrzymaniu, albowiem tydzień temu utraciłam pracę i nie wiem jak dalej będę żyć.
Dopomóż mi Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci,  jeśli jest taka Twoja wola.
Bóg zapłać.
Marta

Intencja:
Szczęść Boże ! Bardzo proszę o Modlitwę o zerwanie przekleństwa nad firmą i Rodziną Piotra,
o uzdrowienie sytuacji finansowej, zlecenia i klientów w firmie oraz naprawę stosunków w Rodzinie
Piotr

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Wojciecha o szczęśliwe zakończenie szkoły i pomyślne zdanie egzaminu maturalnego, aby dobry Bóg pomógł Mu odnaleźć właściwą drogę życia, ponieważ bardzo się pogubił.
Joanna

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Tadeusza, który jest śmiertelnie chory, o łaskę pojednania z Bogiem, rodziną i znajomymi. Ma bardzo zatwardziałe serce, jednak wierzę, że Bóg może wszystko.
Joanna

Intencja:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie Marty z choroby nowotworowej
Tomasz

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia męża Leona, o pojednanie, przebaczenie i zgodę.
Joanna

Intencja:
Proszę o modlitwę  w intencji spotkania się z dziewczyną,z którą nas dzieli 3000km,jednak kochamy się,a ze względów finansowych i odległość jest to dla nas przeszkodą,proszę aby Pan Bóg nam pomógł się spotkać i ułatwił nam pokonanie barier,gdyż miłość nasza jest prawdziwa.Bóg zapłać

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z zespołu jelita drażliwego, żołądka, dobrą pracę i dobrego męża oraz łaskę nawrócenia, żalu za grzechy i dobrej spowiedzi dla dla babci i Maćka, Natalii i Emilii i całej mojej rodziny oraz łaskę uzdrowienia z nowotworu moich koleżanek i mojej cioci. A jeżeli wola Pana będzie inna to proszę o Miłosierdzie dla mojej cioci, o łaskę Nieba dla niej
Oraz o łaskę rozwiązania szkolnych problemów Natalii, żeby przestała opuszczać szkołę i żeby za rok zdała maturę. I o zdrowie dla mojej mamy.
Agnieszka

Adrian