Pogotowie modlitewne

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść intencji

przepisz kod antyspamowy
captcha

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla wnuczka Antoniego. Panie obdarz go mądrością, spokojem i radością. Panie spraw aby wyrósł na mądrego i dobrego człowieka.
Halina

Intencja:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego męża Darka z alkoholizmu.
Edyta

Intencja:
Proszę o łaskę nawrócenia, uleczenia z nałogów, chorób oraz zdrowie dla Wiesława
Ela

Intencja:
P Jezu Maryjo za wstawiennictwem aniołów i świętych proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów ,przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych), o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego,o zdrowie umysłu, miłość ,dobre uczucia i dla syna zdrowie kręgosłupa i nogi, o pamięć zdanie poprawek
Anna

Intencja:
O dar zdrowego potomstwa dla Anny i Mateusza
Anna

Intencja:
za Mateusza, aby jego życie było wyleczone. Aby Mateusz miał własne mieszkanie, partnerkę do założenia rodziny.
Ewa

Intencja:
Proszę o modlitwę za Grzegorza, o uwolnienie go od okultyzmu, od narkomanii. O uzdrowienie psychiczne i uzdrowienie całego jego życia
Ewa

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i uleczenie z nałogu alkoholizmu Ewy, o laskę uświadomienia sobie problemu i wyzwolenie z kłamstwa dla niej i jej mamy. Otocz opieką jej dzieci i męża aby mieli siłę płynącą z wiary i nie popadli w nałogi prosi rodzina.

Intencja:
P Jezu Maryjo proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych), o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego,o zdrowie umysłu, miłość ,dobre uczucia i dla syna zdrowie kręgosłupa i nogi, o pamięć zdanie poprawek
Anna

Intencja:
Proszę w intencji dostania mieszkania TBS na dobrych warunkach oraz spotkania odpowiedniego mężczyzny.Bóg zapłać
Justyna

Intencja:
Proszę o wsparcie modlitewne w intencji zdrowia mojego taty i żeby wyniki badań przyszły dobre i nie był śmiertelnie chory oraz o zdrowie dla mojej rodziny i opiekę w szczególności dla malutkiego synka. Szczęść Boże.
Gabi

Intencja:
Prosimy o cud uzdrowienia z wady serca dla naszej 7 miesięcznej córeczki Wiktorii, którą czeka operacja.
Kasia i Michał

Intencja:
Proszę o modlitwę dla dziecka Marietty,która uległa wypadkowi samochodowemu dziś i ma być operowana o błogosławieństwo udaną operacje,zdrowie.proszę o modlitwę i wszelkie łaski dla mojej rodziny i bardzo dziękuje za otrzymane już łaski.Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Matka Boża Bogu niech będą dzięki.Szczęść Boże!
Anna

Intencja:
Panie Jezu,proszę o przemianę serc,uwolnienie od wszelkiego zła, nienawiści,gniewu;proszę o uzdrowienie, wiarę , nadzieję i miłość oraz opiekę Maryi Niepokalanej dla Martynki i jej bliskich
Katarzyna

Intencja:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Marianny, 3 lipca ma operację na usunięcie piersi lewej ponieważ ma raka złośliwego z przerzutami na węzły chłonne, proszę o Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego oraz wolę Bożą. Dziękuje, Z Panem Bogiem
Kasia

Intencja:
Proszę P Jezu, Maryjo o wyzwolenie mnie i moich dzieci ze zła, złych duchów, grzechu,przerwanie przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych), przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zabrało zło o zdrowie duszy i ciała m.in przywróceń dobrych uczuć, miłości, celu, sensu życia, zgodę, zrozumień dobra pamięć, myśli, pełną świadomość, dla syna o pomyślne ukończenie roku szkolnego i pamięć jeśli będzie zdawał poprawki, zdrowie kręgosłupa i nogi
Ania

Intencja:
O łaskę nieutracenia pracy
Agata

Intencja:
Proszę o modlitwę,o uwolnienie
i uzdrowienie z mojej choroby.
Od pewnego czasu choruje na pewną chorobę fizyczną.
Byłam u lekarza,niestety moja choroba powróciła.
Proszę o modlitwę,bo zostałam tak poraniona,osaczona,że zaczęłam
unikać prawie,prawie wszystkich ludzi a w tym czasie cała moja choroba powróciła.
Proszę o modlitwę.
Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
proszę o modlitwę za moją rodzinę,która jest zagrożona rozpadem i o opamiętanie dla syna Adama,który chce zniszczyć własną rodzinę
Stanisław

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,w dwóch bardzo ważnych dla mnie sprawach.
Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie od przekleństwa międzypokoleniowego.
Druga sprawa,to rzecz, którą z własnej woli uczynił mi człowiek a w ślad za nim inni.
Proszę aby mój los odwrócił się ode mnie, bo czuje,że w żaden sposób,nie zasłużyła sobie na to co mnie spotkało i czuje się z tym wszystkim fatalnie. Proszę o omodlenie, tego wszystkiego.
,,Ty zaś, o Panie, na wieki zasiadasz na tronie,a imię Twoje [trwa] przez wszystkie pokolenia.
Powstaniesz i okażesz litość Syjonowi, bo czas już, byś się nad nim zlitował.”
Ps 102,13-15
Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Proszę o modlitwę za mojego męża. O uzdrowienie jego serca i duszy ze wszystkich zranien, uzdrowienie jego seksualności i męskości, pogłębienie ojcowskiej relacji z naszymi dziećmi, dary Ducha Świętego dla niego, pragnienie serca i przystąpienie do Sakramentu pokuty.
Elżbieta

Intencja:
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Wojtka
Bożena

Intencja:
Proszę o zdrowie psychiczne dla syna, o uwolnienie go z obsesji i uleczenie ran.
Mama

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji powrotu Mateusza, jego nawrócenia i Boskiej opieki nad odbudową naszej relacji
Katarzyna

Intencja:
Jam zwyciężył świat”
J 16,33
Proszę o modlitwę błagalno – dziękczynna, w Bogu wiadomej dla mnie ważnej intencji. Proszę aby przez moja ufność w Boże miłosierdzie i na chwałę Bożą, spełniło się,to o co proszę. KTÓŻ JAK BÓG! Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji odzyskania zdrowia, aby choroby kręgosłupa, tarczycy i inne wreszcie mnie opuściły. Jezu Ufam Tobie.
Dominika

Intencja:
Proszę o nawrócenie i  łaskę żywej wiary dla Wojciecha oraz o jego uwolnienie od nałogów i zniewoleń oraz o łaskę zdrowia dla Anny.
Anna

Intencja:
Prośba w intencji zdrowia mojego synka i prawidłowego rozwoju.
Gabriela

Intencja:
Witam, proszę o modlitwę o pracę dla męża oraz o pokorę i o to byśmy byli dobrymi rodzicami i dobrze wychowali naszego synka oraz zdrowie dla rodziny. Szczęść Boże i Bóg zapłać.
Gabriela

Intencja:
Szczęść Boże,
proszę o modlitwę za zdrowie mojego synka Kubusia( o pomyślny przebieg kuracji i odstąpienie dolegliwości) oraz o zdrowie dlaa mojego taty i pomyśle jego operacje i zabiegi. Bóg zapłać.
Gabriela

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy okultyzmu popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz za grzechy aborcji dokonane przez moich bliskich i przodków. W intencji przebłagalnej, o darowanie i odkupienie win członkom mojej rodziny spowodowanych okultyzmem i aborcją.
W intencji uwolnienia mnie i mojej rodziny od okultyzmu i jakichkolwiek zainteresowań związanych z okultyzmem oraz całkowitego zerwania z nimi jakichkolwiek więzów. O zerwanie ze złem, nawrócenie i przemianę życia wszystkich członków mojej rodziny. O całkowite i trwałe uzdrowienie mnie i członków mojej rodziny z depresji i zaburzeń odżywiania. O ochronę mnie i wszystkich członków mojej rodziny przed okultyzmem, depresją, jakimikolwiek zaburzeniami i chorobami psychicznymi.
Marta

Intencja:
Proszę Jezusa o uzdrowienie Mileny z depresji, o stała pracę i ułożenie życia osobistego
Milena

Intencja:
Proszę gorąco o modlitwę o pomyślne rozwiązanie problemów mieszkaniowych i rodzinnych z Józefem dla Renaty i jej dzieci spowodowanych długami Józefa  i licytacja mieszkania
Renata

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojego pojednania z Anią  abyśmy się odnaleźli abyśmy odnaleźli wspólną drogę.
Paweł

Intencja:
Proszę o modlitwę za mamę, która w dniu dzisiejszych przejdzie poważny zabieg kardiologiczny- O szczęśliwy przebieg operacji i szybki powrót do zdrowia.
Córka Basia

Intencja:
Proszę o modlitwę wstawienniczą za mnie. Od 2 miesięcy jestem atakowana przez złego ducha. Bardzo się boję. Proszę o pomoc!!!
Renata

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynną, o miłosierdzie Boże dla Ojca Daniela Galusa,Abp Wacława Depo i o przywrócenie Wspólnoty MiMJ do pełnego funkcjonowania. ,,Dla Jego bolesnej męki,miej miłosierdzie dla nas i całego Świata” JEZU UFAM TOBIE! Jeśli możesz, proszę podaj dalej. Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
,,Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego” Łk 1,37 Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Proszę również o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże o wszystkie potrzebne łaski,o umocnienie i ochronę przed złem. Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Szczęść Boże, zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji mojej mamy, Krystyny Siwak, która leży w szpitalu, jest po zabiegu lecz teraz ma zapalenie trzustki, zrobiono dziś badania, wyniki wyszły złe.  Bóg zapłać za modlitwę. Z Panem Bogiem.
Brandon

Intencja:
Gorąco proszę o modlitwę w intencji moich dzieci Diany i Kamili o pojednanie, przebaczenie wzajemne, o zgodę i miłość w sercu
Aneta

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania problemów finansowych mojej rodziny i za moją mamę która czeka na wyniki biopsji przełyku i żołądka a ciągle płacze o uwolnienie od zadręczania się i zamartwiania oraz o łaskę znalezienia pracy dla mnie.
Magdalena

Intencja:
Proszę o modlitwę za Waldemara Zawadzkiego o skruszenie jego zatwardziałego serca i głębokie nawrócenie
Agata Maria

Intencja:
Błagam o uzdrowienie mojej macicy z mięśniaków. Bóg zapłać za modlitwę.
Ewa

Intencja:
W intencji nawrócenia i uwolnienia mojego męża, jego uzdrowienie wewnętrzne, o dary Ducha Św dla niego. O cud pomocy finansowej i wyjście z długów. Za dusze w Czyśćcu cierpiące. Strzeż nas Maryjo. Bóg zapłać.
Elżbieta

Intencja:
„A wzywała Sylwia Boga Izraelowego, mówiąc:
Obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończy! I sprawił Bóg to, o co ona prosiła.”
Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże za mnie,o umocnienie mnie,o siłę,abym odzyskała siebie i swoje życie. Proszę aby mój los się odmienił. Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu.Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Proszę o modlitwę o cudowne uzdrowienie mamusi Zosi z choroby nowotworowej Jezu ufam Tobie
Dorota

Intencja:
Proszę o modlitwę w mej dramatycznej sytuacji finansowej o pozbycie się długów i wewnętrzny spokój. Proszę o cud uzdrowienia dla bardzo ciężko chorego Sebastiana. Proszę o łaskę zdrowia dla ciężko chorego Tomasza i rozwiązanie jego dramatycznej sytuacji życiowej. Proszę o łaskę miłosierdzia dla pewnej rodziny i opiekę Bożą.
Maria

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno – dziękczynną, o miłosierdzie Boże, we wszystkich bardzo ważnych intencjach, które noszę w sercu. Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Agnieszki o jej wewnętrzne uzdrowienie, o dobrą pracę dla niej oraz o uleczenie naszej relacji. Niech. Bóg będzie błogosławiony!
Sławomir

Intencja
Matko kochana dziękuję za wszystko. Proszę w intencji Marka i mnie o umocnienie naszej relacji i miłość.
Dziękuję za wszystko
Joanna

Intencja:
O Boże Miłosierdzie, potrzebne Łaski i światło Ducha św. w moich bardzo trudnych sprawach, o Boże błogosławieństwo dla moich Bliskich i opamiętanie dla wrogów
Maria

Intencja:
Proszę o modlitwę o to aby Katarzyna i Barbara mogły zostać matkami. Aby Pan Bóg zesłał im upragnione dzieci. Bóg ZAPŁAĆ
Mariola

Intencja:
Błagam o modlitwę w intencji o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej Jarosława, Krystynę, Krzysztofa, Kazimierę i wszystkich cierpiących,nieuleczalnie chorych. Bóg zapałać
Mariola

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji aby Pan Bóg postawił na mojej drodze właściwego mężczyznę, z którym będę mogła ułożyć sobie życie, Ty wiesz jaki on ma być dla mnie
Justyna

Intencja:
Proszę o modlitwę w  intencjach:
Uratowanie mojego mieszkania w Krakowie przed licytacją. Bym mogła spokojnie spłacić dług, aby nie było wpisu do KW i dodatkowych kosztów . Proszę o pracę w zawodzie i zlecenia oraz by te, które już mam szczęśliwie zostały doprowadzone do końca. Proszę o uwolnienie ze wszystkich klątw szczególnie tych, które zbierają mi życie i mnie niszczą, proszę abym jak najszybciej cieszyła się wolnością i była sobą.
Bóg zapłać
Magdalena

Intencja:
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Patryka i Żanety, którzy mocno ucierpieli w wypadku samochodowym. Niech dobry Bóg ma ich w swojej opiece! Bóg zapłać
Renata

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynną, o Boże miłosierdzie w trzech bardzo ważnych, Bogu wiadomych dla mnie sprawach. Proszę również o modlitwę błagalno-dziękczynną, o Boże miłosierdzie we wszystkich innych, intencjach, które  mam w sercu. Bóg zapłać.
Sylwia

Intencja:
Proszę o modlitwę za zdrowie i siły dla mojej kochanej mamy Alicji, wiernej służebnicy Kościoła, a która jest b. słaba i chora. Dziękuję za wszystkie łaski i dary, jakich doświadczyliśmy do tej pory.
Łukasz

Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna,proszę o miłosierdzie Boże w trzech bardzo ważnych,Bogu wiadomych dla mnie intencjach. Bóg zapłać.
Sylwia.

Intencja:
Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji, chemioterapii i radioterapii), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem.
Michał

Intencja:
Szczęść Boże!
Prośba o modlitwę w bardzo pilnej intencji o łaskę rozeznania sytuacji, oraz uzdrowienie duchowe i fizyczne dla Szczepana , i pokój serca dla Jego rodziców.
Z serca Bóg zapałać!
Beata

Intencja:
W intencji Mateusza o pomoc w trudnościach w pracy, o jego otwartość serca, aby jego serce rozkochało się w moim,
Anna

Intencja:
Błagam Was o modlitwę za kobietę, która może stracić kolejne dziecko. Sprawa jest naprawdę bardzo poważna.
Joanna

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia
Artur

Intencja:
Proszę o modlitwę w następujących intencjach;

O zdrowie i długie lata życia oraz potrzebne łaski dla Rodziców Aliny i Zenona oraz Genowefy i Edwarda.

O miłość odwzajemnioną dla Bogdana, aby znalazł dobrą kobietę, z którą będzie mógł stworzyć szczęśliwą rodzinę oraz o potrzebne łaski dla niego i Bożą opiekę na każdy dzień.

O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Moniki i Damiana, aby Jezus był obecny w ich codziennym życiu. Niech ich wzajemna miłość z każdym dniem się pogłębiała. O uzdrowienie Damiana z nerwowości.

O potrzebne łaski dla Kamili i Dominika aby Jezus im błogosławił w każdym dniu ich wspólnego życia małżeńskiego, a Maryja otaczała ich swoją opieką.

W intencji Pauliny i Artura aby ich miłość małżeńska była coraz silniejsza, aby mieli zdrowe potomstwo. Niech Jezus im błogosławi każdego dnia,  a Matka Boża niech otacza ich opieką w dalszym wspólnym życiu.

O zdrowie dla Krystyny, aby po raz kolejny pokonała raka.

Bóg zapłać
Paulina

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy. Dziś rano dostała udaru. Leży w stanie ciężkim
Małgorzata

Intencja:
Proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa o nawrócenie mojego męża. Boże pomóż by nie doszło do rozwodu. Ocal moja rodzinę.
Wioletta

Intencja:
Proszę Boga o uwolnienie z nałogu.
Wojciech

Intencja:
Proszę o modlitwę o moje uzdrowienie fizyczne,emocji,spraw kobiecych, uwolnienie z lęków, fobii społecznej i ze wstydu. Oraz o łaskę wymarzonej pracy I Pomocy finansowej. Bóg zapłać
Agnieszka

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia córeczki Maji z raka mózgu. Maryjo wstawiaj się u Twojego Syna za naszą córeczką.Jezu ufam Tobie!
Bóg zapłać za modlitwę
Dorota

Intencja:
Proszę o modlitwę za 2 moje babcie Genowefę i Stanisławę o pełne zdrowie psychiczne i fizyczne dla nich,  dobrych ludzi na ich drogach,  wybaczenie i naprawienie wszystkich błędów i grzechów jakie w życiu popełniły, Ducha Świętego,  wiarę, ufność i miłość do Jezusa i Marii oraz potrzebne łaski.
Bóg zapłać!
Damian

Intencja:
Proszę o modlitwę za mnie, abym została uzdrowiona z moich kobiecej choroby i abym mogła znów cieszyć się macierzyństwem. Cała moja nadzieja tylko w Panu.
Dominika

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy.
Agnieszka

Intencja:
Proszę o modlitwę za dusze cierpiące w czyśćcu, za ks. Sławomira Wożniaka z racji 44. rocznicy urodzin, Oliwię Wiener na 22. urodziny, za konających i za całą moją parafię. Bóg zapłać.
Edyta

Intencja:
Do Miłosierdzia Bożego o pomyślne  przejście zabiegu oraz łaskę rodzicielstwa dla mnie i mojego męża a także aby Pan Bóg pomògł nam w trudnej sytuacji. O łaskę zbawienia dla Emila,Wojtka,Zosi,Tomka,Zygmunta,Haliny oraz wszystkich naszych bliskich zmarłych.
Ania

Intencja:
Proszę o modlitwę w sprawie uzdrowienia mojej pracy i o pilną ochronę przed wyniszczającymi mnie zachowaniami klientów. Błagam o pomoc modlitewną. Jestem na skraju wyczerpania !
Szymek

Intencja:
Proszę o modlitwę, o cud pomocy wyjścia z długów, wiecznych kłótni ze wszystkiemu co źle ja jestem winny, o koniec bycia zaszczutym, szukam gm przez ludzi którzy chcą mi zrobić krzywdę o pomoc uregulowaniu wszystkiego o możliwość znaczenia żyć normalnie jak ludzi o koniec kłótni z rodziną… błagam jak tylko mogę
Irek

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji pojednania z Grzegorzem,o skruszenie jego serca.
Agata

Intencja:
Proszę o uzdrowienie  z choroby tarczycy
Ela

Intencja:
„Kochani. Nie Sądziłam, że będę musiała przekazywać Wam takie informacje, ale niestety…muszę. Ania przebywa obecnie w szpitalu w Nowym Dworze Gdańskim. Jest w bardzo ciężkim, nierokującym stanie. Ostatnia chemia w Niemczech dała mnóstwo powikłań i bardzo osłabiła Anię. Niestety lekarze nie dają już żadnych szans. Wraz z rodziną Ani, proszę tych z Was, którzy wierzą, o modlitwę za Anie. Być może ktoś z Was chciałby ja odwiedzić jeszcze w szpitalu.
Kasia.

Intencja:
Proszę  pokornie o modlitwę za mojego brata Andrzeja o jego powrót do  Pana Boga i wyjście z uzależnienia alkoholowego i powrót do rodziny.
Ewa

Intencja:
Szczęść Boże
Proszę o modlitwę o wyjście mojej firmy z problemów finansowych o światło Ducha Świętego o przecięcie konsekwencji zła grzechu i przekleństwa oraz uwolnienie od złych ludzi i przekleństw i błogosławieństwo Boże
Amen
Marzena

Intencja:
Proszę za dusze cierpiące w czyśćcu, za konających, za Grzegorza o powrót do zdrowia i za profanujących cmentarze w Ełku. Bóg zapłać.
Edyta

Intencja:
O przecięcie konsekwencji zła, grzechu i przekleństwa oraz o uwolnienie od wszelkiego zła i złych duchów w mojej intencji
Grzegorz

Intencja:
Proszę o modlitwę o przemianę życia dla Jarosława o mądrość, opamiętanie i założenie katolickiej rodziny
Mama

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji wyjścia z bardzo trudnej sytuacji życiowej
Łukasz

Intencja:
Proszę o wyjście dla mnie z mojej dramatycznej sytuacji finansowej,pozbycie się długów, dla Tomasza o Boże Miłosierdzie dla Sebastianka o łaskę zdrowia, a dla całej mojej rodziny o opiekę Bożą.
Maria

Intencja:
Proszę o modlitwę za Piotra o nawrócenie i wyrwanie z nałogów.
Katarzyna

Intencja:
Bardzo proszę  o modlitwę w intencji znalezienia pracy
dziękuję z całego serca
Kasia

Intencja:
Za Karolinę o wyzdrowienie. Odnalezienie Pana Jezusa i zbawienie.
Jan

Intencja:
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego 3-letniego synka Franciszka.
Z Panem Bogiem.
Marta

Intencja:
Bardzo proszę o wsparcie modlitewne za mnie o uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie duchowe o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego
Grzegorz

Intencja:
Szczęść Boże, bardzo proszę najukochańszego Tatusia w Niebie , żeby ulżył w cierpieniu mojej koleżance Marioli u której stwierdzono nowotwór na śledzionie. Jest po pierwszej chemii i bardzo cierpi. Ojcze Niebieski otocz Mariolę swoją Miłością  i Miłosierdziem Bóg zapłać wdzięczna
Bożena

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o łaskę uwolnienia z uzależnienia i o uzdrowienie z depresji.
Maciej

Intencja:

Szczęść Boże!

Ośmielamy się prosić o modlitwę w intencji naszych przedłużających się trudnych spraw: finansowych, prawnych i zdrowotnych (spodziewamy się czwartego dziecka, przy ciąży o tzw. mocno zwiększonym ryzyku…)

Do tego dochodzi nasza b. trudna sytuacja finansowa/materialna (a także prawna) – podejmujemy różne starania w tych sprawach, a najbliższe 1-2 miesiące (do listopada) będą decydujące, zarówno w tych sprawach materialnych, jak i zdrowotnych (narodziny dzieciątka powinny przypaść na pierwszy tydzień listopada).

Stąd nasza prośba o modlitwę o Boże wsparcie i opiekę – o wyjście z wszystkich kłopotów i dobre życie, przede wszystkim dla naszych dzieci; także o możliwość zapewnienia im dobrych warunków do rozwoju, umiejętność dobrego wychowania.

Z góry bardzo dziękujemy!
Teresa i Witold

Intencja:
O łaski potrzebne mojemu Tacie i mojej Mamie w czasie leczenia choroby nowotworowej Taty i dla całej naszej rodziny
Małgorzata

Intencja:
O uzdrowienie dla 3 letniej Jagódki, która cierpi z powodu zapalenia stawów spowodowanego zakażeniem bakteryjnym, a także o siłę dla Jej mamy.
Sebastian

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji łaski mieszkania dla mnie i moich dzieci.
Monika

Intencja:
Boże nie pozwól by stało się najgorsze – spraw by osoba, która tak źle mi życzy ochłonęła i zostawiła mnie w spokoju..Boję się..
Małgorzata
Intencja:
Kochani! Bardzo proszę o modlitwę za dusze cierpiące w czyśćcu i o wszelkiej potrzebne łaski, wyjście z dramatycznej sytuacji dla Doroty i jej dzieci. Nie wiem, co się stało, ale ona nie należy do osób użalających się nad sobą i to musi być coś poważnego. Bóg zapłać!
Edyta

Intencja:
O uwolnienie od grzechu nieczystości, o siłę do walki z nieczystymi pokusami. O rozeznanie drogi życiowej, o opiekę Najświętszej Maryi Panny dla mnie i całej mojej rodziny.
Artur

Intencja:
Mateńko ratuj moja chora babcie Leokadię.
Gabriela

Intencja:
Prosimy o modlitwę w intencji Pauliny i Artura z okazji 4 rocznicy ślubu. Dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej w dalszym wspólnym życiu oraz o to byśmy mieli zdrowe dzieci.
Małżonkowie

Intencja:
Proszę o modlitwę o laski dla moich synów . Żeby założyli katolickie rodziny Bogiem silne. Proszę o pojednanie i nawrócenie dla moich synów.

Intencja:
Proszę o modlitwę o światło Ducha Świętego w  podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów i opatrzność Boża aby ustal zamęt wokół mnie

K

Intencja:
Proszę o modlitwę w mojej intencji abym znalazła dobrych przyjaciół i dobrych ludzi na mojej drodze życia. O odnalezienie powołana i światła w podjęciu decyzji
K

Intencja:
Za rodzinę, żonę i  męża, dzieci, zięcia i wnuka, babcię o przemianę i nawrócenia i o uwolnienie od wpływów faszyzmu, komunizmu, ateizmu
Mama

Intencja:
Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby uzdrowił i odrodził na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy powrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla Żony i dla mnie o łaskę pojednania, przebaczenia, aby Żona  nie spotykała się z innym mężczyzną.
Michał

Intencja:
Proszę o modlitwę za dwutygodniową Emilkę, która walczy o życie w szpitalu.
Maria

Intencja:
Maryjo błagam o uzdrowienie, siły, obronę przed złymi ludźmi, bezpieczeństwo moich bliskich i rozwiązanie strasznych problemów jakie spadły na moja głowę.
Małgorzata

Intencja:
Potrzebna modlitwa wynagradzająca.
Doszło do profanacji Najświętszego Sakramentu, skradziono konsekrowane Hostie, oraz relikwie świętej Heleny. Bóg zapłać!
Edyta

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża któremu grozi obecnie utrata pracy.Miłosierny Ojcze pomóż Andrzejowi w tej krytycznej sytuacji! Bóg zapłać za modlitwę!
Aneta

Intencja:
Gorąco proszę o intensywną modlitwę za moją przyjaciółkę Kasię – żonę i mamę –  o cud uzdrowienia jej z zaawansowanej, bardzo rzadkiej choroby genetycznej. Tylko cud ją może uratować. Jezu miłosierny zlituj się nad nią.  Dzisiaj wieczorem uczestniczy w modlitwie wstawienniczej, proszę o włączenie jej do swoich modlitw. Bóg zapłać.
Justyna

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji łaski sakramentu małżeństwa dla Elżbiety i Mirosława, o szybkie i pomyślne załatwienie spraw z tym związanych.
Elżbieta

Intencja:
Błagam o nawrócenie i uwolnienie mojego męża Mariusza oraz jego powrotu na łono rodziny-właśnie złożył papiery rozwodowe
Małgorzata

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji skruszenia serca mojego męża.
Dorota

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji o dobrą pracę która będzie służbą Bogu i bliźnim dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, proszę dla nich o potrzebne dary i łaski, zwłaszcza dar pokory, czystości, prostoty i ufności dziecka, wiary charyzmatycznej, mądrości, rozeznania, roztropności, asertywności, wiary charyzmatycznej, cierpliwości oraz uzdrowienie z lęków, blokad wewnętrznych, kompleksów, nieuporządkowanych uczuć i emocji, złości, zazdrości, niecierpliwości, gniewu, paniki, narzekania i marudzenia, gadulstwa, niezdecydowania, egoizmu, nadmiernego przywiązania do ludzi
Iza

Intencja:
Zwracam się z ogromną prośbę o modlitwę o zdrowie fizyczne i psychiczne, ponieważ przez ostatnie wydarzenia nabawiłam się głębokiej depresji i nerwicy. Proszę o modlitwę za mój rozsypujący się związek, za mojego chłopaka (myślałam długo, że przyszłego męża, ale obecnie już niestety nie wiem), a jeśli nie jest dane nam być razem, to proszę, aby Bóg wyleczył mnie z ogromnego bólu i cierpienia, który teraz przeżywam. Proszę o modlitwę, abym mogła znowu ufać zarówno Bogu jak i bliskim mi ludziom.
Karolina

Intencja:
Boże, nie daję sobie rady z finansami. Pomóż mi wyjść z długów. Błagam o cud pomocy. Wiem, że zrobiłam w życiu wiele złego, wybacz mi i pomóż. Nie chce mi się już żyć.
Wioleta

Intencja:
Błagam Trójcę Przenajświętszą, Matkę Bożą, przez wstawiennictwo świętych, o opiekę nad Polską. Proszę o oddalenie niebezpieczeństwa zewnętrznego jak i wewnętrznego.
Agnieszka

Intencja:
Bardzo proszę o gorącą modlitwę w intencji naprawy mojego związku. Proszę by Przemek wszystko przemyślał , porozmawiał ze mną i się ze mną pogodził. Proszę by zobaczył mnie taką w jakiej się zakochał, a jego serce na nowo wypełniło się miłością do mnie. Proszę by do czasu mojego wyjazdu wszystko się między nami ułożyło. Bóg zapłać.
Karolina

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego męża.
Dorota

Intencja:
Proszę o modlitwę za moja córkę Zuzie aby Bóg uzdrowił ją z ciężkiej padaczki niemowlęcej.
Marta

 

Intencja:
Pokornie proszę o modlitwę za moje zdrowie, aby gastroskopia jutro nie wykazała nic złego, żeby żołądek przestał boleć i żebym mogła poświęcić swoje życie rodzinie. Proszę o to Miłosiernego Ojca w Niebie. Amen.
Dominika

Intencja:
Proszę o modlitwę za ciężko chorą Wiolettę. Bardzo cierpi fizycznie i psychicznie. Jezu, ufamy Tobie.
Izabela

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Joanny o światło Ducha Świętego by potrafiła podjąć właściwą decyzję.
Bóg zapłać
Krzysztof

Intencja:
Proszę o modlitwę za mojego ukochanego, o łaskę pojednania i przebaczenia dla nas oraz o prawdziwą  miłość między nami, która potrafi wszystko przetrzymać.
Kamila

Intencja:
Aby na jutrzejszej rozprawie sad uznał moje dokumenty których nie zdążyłam donieść. proszę o prace i pieniądze na zobowiązania które mam do końca marca. proszę modlitwowe w sprawie mojego uwolnienia od matki i jej klątw, manipulacji i uwolnienie od wszystkich więzi wstrzymujących moje życie, przerwanie zaklętego kręgu zła. Aby Bóg prowadził mnie ścieżką  modlitw egzorcysty moich i mi podarowanych.
Bóg  zapłać
Magdalena

Intencja:
Proszę o modlitwę za uratowanie mojego małżeństwa i rodziny.Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji finansowej po zdradzie męża.Proszę o jego nawrócenie i ustanie kłopotów które niszczą Nasz dom od 3 lat.Bóg zapłać za podjęty trud modlitwy
Renata

Intencja:
Dziękując Bogu, Matce Bożej za wszelkie łaski przez Jej krwawe łzy proszę o uwolnienie od nałogu, skruszenie serca męża, nawrócenie syna i tych , których mam w sercu, pracę dla Joanny, o macierzyństwo dla Doroty i opamiętanie dla Elizy.
Iza

Intencja:
Matko ukochana! Proszę o uzdrowienie z licznych dolegliwości, siły do nauki i szukania pracy, o cierpliwość i zdrowie dla rodziców, rozwiązanie problemów mieszkaniowych o Boże błogosławieństwo dla rodziny.
Grażyna

Intencja:
Proszę o modlitwę za synka Dorotki o wyzdrowienie (jedzie do szpitala) i o potrzebne łaski Boże dla Dorotki! Bóg zapłać!
Edyta

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Barbary i Mariusza. O szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia, a także w intencji Bogu wiadomej.
Maria

Intencja:
Proszę o modlitwę o zdrowie dla ciężko chorego ojca
Robert

Intencja:
Bardzo Proszę o modlitwę za mojego męża Rafała który doświadczył ogromnej niesprawiedliwości oby te wszystkie  problemy z którymi się teraz zmagamy rozwiązały się już wkrótce szczęśliwie. Modlimy się do św.Rity i św. Tadeusza Judy oraz nowenną pompejańską. Nasze życie legło w gruzach. Proszę o modlitwę. Dziękuje. Szczęść Boże.
Justyna

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Anety i Doroty.
Tomasz

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji dziewczyny o imieniu Magda. Jest w bardzo złym stanie na drugim końcu Polski i prawdopodobnie podcina sobie żyły (poznałem ją przez internet i wysłała mi zdjęcie krwi. Wiem że to prawdziwe) Proszę o pokorną modlitwę do Jezusa / Matki Najświętszej / wstawienniczą.
Marek

Intencja:
Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę w intencji wujka Wojtka o nawrócenie, o zaprzestanie stosowania przemocy fizycznej i psychicznej na rodzinie, o pokój w rodzinie, oraz o wszelkie potrzebne łaski dla tej Rodziny.
Bóg zapłać za modlitwę
Marianna

Intencja:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego ciężko chorego męża Krzysia. Lekarze są bezsilni ale ja nie tracę nadziei. Wiara czyni cuda.
Jadwiga

Intencja:
Proszę o modlitwę za mojego ciężko chorego męża Krzysia.tylko modlitwa może mu pomóc.lekarze są bezsilni. My tak pragniemy żeby był z nami żył i wyzdrowiał. Proszę też o modlitwę za pozytywne zakończenie sprawy urzędowych by już nikt nam nie zaprzątał myśli, byśmy mieli dobrych ludzi blisko.
Jadwiga

Intencja:
Proszę o modlitwę we świadomej intencji
Kamila

Intencja:
błagam o modlitwę za mnie, mam najcięższą postać astmy , teraz jeszcze przeziębiłam się i bardzo się duszę. Proszę o szturm do nieba za mnie.
Małgorzata

Intencja:
Bardzo proszę – błagam – o modlitwę w mojej intencji. Jest mi bardzo ciężko w codziennym życiu, mam chorobę psychiczną, dręczące, samobójcze myśli. Biorę leki a one nie pomagają, tracę już nadzieję.  Błagam, błagam o modlitwę w intencji o wybawienie, wyzwolenie o wolność i miłosierdzie. Aby Bóg uczynił mnie królewskim kapłaństwem, chodzi o taką wolność, życie w Bogu – przyjaźń z Bogiem, o to szczególnie proszę. Błagam, bardzo proszę o tą modlitwę przez dłuższy czas jeśli to możliwe, dziękuję
Łukasz

Intencja:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Pawła. Boże, ulituj się nad nami, okaż swoje miłosierdzie i uratuj nasze małżeństwo. Modlę się wbrew nadziei i wciąż wołam: Jezu ufam Tobie!
Sylwia

Intencja:
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji zagrożonego kleryka Eugeniusza Lejk o wytrwanie i usunięcie wszelkich zagrożeń na drodze do kapłaństwa, o otwarcie serca i kierownictwo oraz stałą asystencję Ducha Św. i Michała Archanioła, zanurzenie i obmycie we Krwi i Wodzie Chrystusa oraz o wypełnienie woli bożej, jaką Bóg przeznaczył przed wiekami.

Dziękuję Wam Bernadeta

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji chorej na nowotwór Barbary, która wkrótce rozpoczyna chemioterapię i walczy o życie.
Paula

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla Gosi i jej córki Oliwii
Bogusia

Intencja:
O to bym poszedł do nieba,o to bym wrócił do rodziców zdrowy duchowo i cieleśnie, by Pan Bóg mi wybaczył wszystko i dał mi czas,bym słyszał głos Pana Boga
Karol

Intencja:
Szczęść Boże ! Bardzo proszę o Modlitwę za rozwiązanie bardzo trudnej sytuacji finansowej Rodziny i firmy Piotra Appelta. Z Panem Bogiem.
Piotr

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę za mnie w intencji otrzymania łaski  odwzajemnionej miłości w życiu,o znalezienie dobrej żony,bardzo leży mi to na sercu. Bóg zapłać serdecznie.
Adrian

Intencja:
Proszę o modlitwę o  rozwiązanie kłopotów finansowych i pomoc Bożą w sprawie mojej relacji z pewnym chłopakiem
Gabriela

Intencja:
Proszę o modlitwę za Walerego o znalezienie pracy i mieszkania oraz uregulowanie dokumentacji pobytu. O powrót do zdrowia po przebytej operacji oraz o łaskę wiary i uwolnienie od wszelkich zniewoleń i depresji.
Prosi Marianna

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna o nawrócenie i uwolnienie z homoseksualizmu.
Anna

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. Mam problemy z psychiką, grzech i nie tylko. Cierpię z tego powodu. Proszę o modlitwę w intencji o wolność, uzdrowienie, wyzwolenie, aby Pan Bóg pochylił się nade mną i mnie wybawił. Bardzo proszę o tą modlitwę, bardzo jej potrzebuję
Łukasz

Intencja:
Szczęść Boże, Błagam o modlitwę za Kasię, której córeczka zmarła zaraz po porodzie. Błagam o ukojenie w jej rozpaczy !!!!! Wierzę, że Bóg wyprowadzi z tego coś dobrego choć ciężko nam to teraz pojąć!
Anna

Błagam i serdecznie dziękuję!!!!!!!

Intencja:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla ciężko chorego 12-letniego Sebastiana, mojego bratanka oraz o łaskę nawrócenia i zbawienie dla jego rodziców – Leszka i Małgorzaty. Proszę o uwolnienie ich od skutków od
grzechu okultyzmu – stosowania medycyny niekonwencjonalnej.
Karolina

Intencja:
Boże Ojcze , Abba proszę Cię w imię Pana Jezusa o obfite błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Michała i Jana.
Jan

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna o nawrócenie i uwolnienie z homoseksualizmu.
Anna

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji 13-letniej Weroniki, która uległa poważnemu wypadkowi i walczy o życie.
Karolina

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji 12 letniej Weroniki, która jest w bardzo ciężkim stanie – potrącona przez samochód. Niestety nie można nawet jej operować.
Dominika

Intencja:
Niech moja mama będzie uzdrowiona z jej duchowych i emocjonalnych problemów i niech spłyną na nią dary Ducha Świętego.AMEN
Anna

Intencja:
Bardzo proszę ponownie o modlitwę w mojej intencji. Jestem chory psychicznie i jest mi z tym bardzo ciężko. Wiem, że już pisałem z taką prośbą. Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie, o nową wolność, o powrót do pełni życia w Jezusie Chrystusie, o miłosierdzie i wyzwolenie, aby Pan Bóg mnie wybawił i pochylił się nade mną. Bardzo proszę o tą modlitwę bo jest mi ona naprawdę potrzebna oraz o potwierdzenie że intencja została przyjęta do modlitwy
Łukasz

Intencja:
Matko Boża!!!  Pokornie proszę o twoje wstawiennictwo w moich wszystkich intencjach; o zmianę mieszkania  założenie katolickiej rodziny, uzdrowienie – uwolnienie od zła , nawrócenie i uzdrowienie rodziców , stała
pracę   i pozytywne dla mnie rozwiązanie pewnej urzędowej sprawy -prosi
Grażyna

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla Danuty o szybkie wyjście z choroby nerwowej , i żeby tumor w jej głowie okazał się nieszkodliwy.Serdeczne Bóg zapłać
Danka

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie z choroby psychicznej,miłosierdzie i Boże błogosławieństwo, o wolność dla mnie aby Pan Bóg zmiłował się nade mną, bardzo proszę o tą modlitwę bo jestem naprawdę w trudnej sytuacji
Łukasz

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna o nawrócenie i uwolnienie z homoseksualizmu.
Anna

Intencja:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny, za duszę zmarłych oraz w intencji Bogu wiadomej. Bóg zapłać.
Kamil

Intencja:
Szczęść Boże, proszę o modlitwę, aby Dobry Bóg dopomógł mi w znalezieniu pracy i jej utrzymaniu, albowiem tydzień temu utraciłam pracę i nie wiem jak dalej będę żyć.
Dopomóż mi Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci,  jeśli jest taka Twoja wola.
Bóg zapłać.
Marta

Intencja:
Szczęść Boże ! Bardzo proszę o Modlitwę o zerwanie przekleństwa nad firmą i Rodziną Piotra,
o uzdrowienie sytuacji finansowej, zlecenia i klientów w firmie oraz naprawę stosunków w Rodzinie
Piotr

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Wojciecha o szczęśliwe zakończenie szkoły i pomyślne zdanie egzaminu maturalnego, aby dobry Bóg pomógł Mu odnaleźć właściwą drogę życia, ponieważ bardzo się pogubił.
Joanna

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Tadeusza, który jest śmiertelnie chory, o łaskę pojednania z Bogiem, rodziną i znajomymi. Ma bardzo zatwardziałe serce, jednak wierzę, że Bóg może wszystko.
Joanna

Intencja:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie Marty z choroby nowotworowej
Tomasz

Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia męża Leona, o pojednanie, przebaczenie i zgodę.
Joanna

 

Intencja:
Proszę o modlitwę  w intencji spotkania się z dziewczyną,z którą nas dzieli 3000km,jednak kochamy się,a ze względów finansowych i odległość jest to dla nas przeszkodą,proszę aby Pan Bóg nam pomógł się spotkać i ułatwił nam pokonanie barier,gdyż miłość nasza jest prawdziwa.Bóg zapłać

 

Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z zespołu jelita drażliwego, żołądka, dobrą pracę i dobrego męża oraz łaskę nawrócenia, żalu za grzechy i dobrej spowiedzi dla dla babci i Maćka, Natalii i Emilii i całej mojej rodziny oraz łaskę uzdrowienia z nowotworu moich koleżanek i mojej cioci. A jeżeli wola Pana będzie inna to proszę o Miłosierdzie dla mojej cioci, o łaskę Nieba dla niej
Oraz o łaskę rozwiązania szkolnych problemów Natalii, żeby przestała opuszczać szkołę i żeby za rok zdała maturę. I o zdrowie dla mojej mamy.
Agnieszka

Adrian