CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA
1. Dziś pierwsza lipcowa niedziela. Niech trwające wakacje, zwłaszcza naszych dzieci i młodzieży, staną się okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w kontakcie z przyrodą. Przypominamy, że dzisiaj obowiązuje już wakacyjny program Mszy św. niedzielnych. Tradycyjnie w lipcu i sierpniu Msze św. popołudniowe o godz. 18.00 i 20.00.
2. Pielgrzymka Radia Maryja na Jasną Górę, 13 lipca. Wyjazd 12 lipca w sobotę o godz. 23.00. Zapisy w Biurze Radia Maryja.
3. W dniach od 2 do 12 sierpnia wyrusza XXXIV Piesza Pielgrzymka Głogowska na Jasną Górę. Zwyczajem lat poprzednich zachęcamy do uczestnictwa. Osoby, które nie mogą z różnych racji wyruszyć na pielgrzymi szlak mogą w pielgrzymce uczestniczyć duchowo przez pobranie karty duchowego pielgrzyma. Przy tej okazji można złożyć ofiarę, która przeznaczona będzie na wsparcie pielgrzymów zmierzających do Częstochowy. Spotkanie przed pielgrzymkowe 30 lipca po wieczornej Mszy św. Zapisywać można się w zakrystii lub bezpośrednio u o. Macieja.
4. Zapraszamy do udziału w Rekolekcjach dla młodzieży męskiej (od 2 kl. gimnazjum), które odbywać się będą w rożnych miejscach Polski. Szczegóły na plakatach.
5. Stowarzyszenie Patriotyczne Głogów oraz Stowarzyszenie Upamiętnienia Ofiar Zbrodni Ukraińskich Nacjonalistów w Głogowie zapraszają w przyszłą niedzielę 13 lipca na Głogowskie obchody 71 rocznicy Zbrodni Wołyńskiej . O godz. 16.00 Msza św. w naszym Kościele i o godz. 17.00 w Sali św. Gerarda spotkanie z Panią Ewą Szykalicką autorką dokumentów o tematyce Wołyńskiej oraz pokaz jej Filmów.
6. W przyszłą niedzielę 13 lipca po Mszy św. wieczornej o godz. 20.00 wyruszymy w procesji wokół kościoła z figurą Pani Fatimskiej – serdecznie zapraszamy.
7. Do wieczności w tym tygodniu odeszła + Irena Dietz i Stanisław Witek