IV Głogowski Wieczór Chwały – 11.06.2020 g. 20.30

Kochani, nikt z nas nie sądził, że to się w tym roku uda! A jednak!
Dzięki inicjatywie ludzi świeckich i społeczników, we współpracy z Parafią Rzymskokatolicką pw. Św. Mikołaja w Głogowie, wspólnotą wiaryGODni oraz Prezydentem Miasta Głogowa i głogowskimi instytucjami miejskimi, w tym Miejskim Ośrodkiem Kultury, szykujemy się do spotkania z Wami w Boże Ciało 2020!
Tym razem zapraszamy do wspólnego uwielbienia i bardzo szczególnej w tym roku modlitwy w intencji miasta Głogowa, którą transmitować będziemy z Ruin kościoła Św. Mikołaja w Głogowie.

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu!

W ograniczonej ilości będzie można uczestniczyć osobiście w tym wydarzeniu po uzyskaniu specjalnej wejściówki. Szczegóły u Proboszcza Parafii Św. Mikołaja w Głogowie – Stanisława Brasse oraz w Biurze Obsługi Klienta MOK od 09.06.2020r. Warunkiem wstępu będzie posiadanie maseczki, bądź przyłbicy oraz zachowanie dystansu wewnątrz obiektu.

@ transmisja online z IV Głogowskiego Wieczoru Chwały z Ruin kościoła św. Mikołaja będzie dostępna na stronach fb Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie, wspólnoty wiaryGODni i Parafii Rzymsko Katolickiej pw. Św. Mikołaja w Głogowie /źródło https://www.facebook.com/events/1141075152894362/