Diecezjalne spotkanie mężczyzn – grup św.Józefa – 30.01.2022
Grupa Mężczyzn św. Józefa z naszej była organizatorem spotkania grup męskich z naszej diecezji. Na początku Ks. Andrzej Paś z wrocławskiego oddziału Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie przedstawił trudną sytuację wspólnot kościelnych w wybranych miejscach na świecie – opowiedział Dowiedz się więcej





