Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego – 19.04.2020

  1. Dziś druga niedziela Wielkanocy, kończąca oktawę uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, nazywana niedzielą Miłosierdzia Bożego. Dziś obchodzimy także patronalne święto Caritas i rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszej parafii w dzieła miłosierdzia.
  • W związku ze zmianą rozporządzenia dotyczącej ilości osób w kościele przeliczając na powierzchnie. W naszym kościele od 20 kwietnia będzie mogło przebywać 35 osób.
  • Do zakończenia epidemii Msze św. będą transmitowane z naszego kościoła w Niedzielę o godz. 1230 i w środę Nowenna o godz. 1800 z Eucharystią. Również na tej Mszy św. podziękujemy za osoby, które wspomogły nasza parafię przez złożenie ofiary indywidualne w czasie pandemii na konto parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary!
  • Pierwsza Komunia św. z powodu epidemii zostanie przeniesiona na wrzesień br. Termin zależy od sytuacji epidemicznej w naszym kraju, czy dzieci wrócą do szkół.
  1. W tym tygodniu przypadają:
  • W czwartek – Uroczystość św. Wojciecha Bpa. i męczennika. W tym dniu imieniny przeżywa Przełożony naszej wspólnoty zakonnej w Głogowie   Jerzy Krupa. Drogiego solenizanta otoczmy naszą modlitwą życząc wielu łask Bożych w kapłańskim i zakonnym życiu. Będziemy modlić się za solenizanta na Mszy św. o godz. 1830.
  • W sobotę – Święto św. Marka Ewangelisty.
  1. Inne ogłoszenia
  • Przed kościołem do nabycia prasa katolicka: „Gość Niedzielny” – cena 6 zł i „Niedziela” – z książeczką „Oblicza Jezusa” w cenie 10 zł.